Показушница• 08 апреля 2023
Як же мене дратують тупі люди
Але просто нікуди від них не дітися……
Забронювала жіночка в мене квартиру на Букінгу, на 6 діб, було це тиждень том, скинула передплату за першу добу і мала приїхати десь о 22 вечора, я її чекаю, чекаю, близько 22 вирішила запитати чи далеко ще, відповідь: нас не буде ми перенесли поїздку( чесно це треш, їхали вони на змагання) . Мене повідомити не порахували за потрібне.
Тут вона приїхала сьогодні, не добрий день ні жодного питання: здрасті ми приперлись, і ще ви нам винні гроші за те що ми минулого разу не пожили добу за яку заплатили. Чесно, де беруться такі, це тупість яи наглість.
Якщо шось в умовах чітко прописано що вартість не повертається при відміні менше ніж за 7 днів. Мало того що я з неї не брала повну вартість за весь період і прочикала до вечора, в людини ще притензії
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
яку квартиру я їй тримала?
Авторе, ваше питання і обурення відносится не лише до ваших гостей, як бачите.
Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
На него волна была в конце 2010-х. Сейчас поутихло. Но однак выбрасывать не стоило если красивая вещь в бодром состоянии.
Зачем этот мусор собирать? Монеты? Вам за 70-80 лет?
Щедрик ведрик• 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Судя по комментариях о оценки внешности человека. Брать оплату наперед на карту и плюс залог и переживать про телевизор Вам очень далеко даже до Албании и Румынии.
Судя по комментариях о оценки????
Боже, я пас, пообщайтесь с кем нибудь другим, моя твоя не понимать
Показушница
• 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Ще пара таких заряджених коментів і я таки почну вірити, що ви з тією жінкою не просто так зустрілися, ага.
Ви не задумались чому такі відповіді скме вам?
Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Это в первую очередь деньги. И порой немалые.
Особенно монетки по 10-20$? А чайнички за 30$?
Показушница
• 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Я работала в риелторском агентстве в т.ч. на аренде и несколько лет сдавала свои. Поэтому и уточнила по поводу прайса, ибо подобное на ’выше среднего’ встречается аж никак не системно. Там совсем другая проблема (вы должны знать о ней), а не ’наркоманы заселятся’. Потому что те наркоманы, которые селятся на суточные за нормальные деньги таки все компенсируют, даже на уборку дорожек хватает;)
Довго писати, в мене квартири дорогої категорії, заселився чувак на 6 днів виніс всі плазми, аналогічно зробив ще в декількох недешевих апартах
Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Судя по комментариях о оценки????
Пишут бизнесмены местные что берут они деньги большие наперед за сьем бабкиной хрущевки за час и переживают про телик.
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Это как мы с женой продавали детскую коляску.
В объявлении четко указал - бэу. Фото в общем виде и фото деталей которые могут вызвать вопросы. Цена. Без торга.
Звонит тело - я приеду посмотрю. Ок, приезжай.
И начинается. Вот тут царапины, вот здесь потерто, там что-то ещё .. короче давайте дешевле потому что я деньги на бензин потратил.
Меня вообще волнует на что ты деньги потратил ? Ты ехал смотреть не новую вещь, чего ты ждал ? На фото коляска эта ? Да. Ну так или бери или чеши и не морочь голову.
Таке саме булу-їхали через весь Київ.
Показушница
• 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Это сомнительный бизнес. Хозяйка знает на что идет.
То ви так вирішили? На що вона ідьот? Я людей дуже добре бачу і бачу кого селю, то в ваших годовах подобова = притон
Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Удалено администрацией...
Ответ дляПоказушница
Чувак виніс 3 плазми з однієї квартири чи з декількох? Це всі ті ж попередні, про які ви писали, чи інші? Якщо вам відомо, що він таке вже робив, то значить ви зверталися у поліцію? Чим справа скінчилася?
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Я выше написала про какой возврат идет речь
Вам нижче вде відповів співробітник готелю.
Від себе додам до чого вільні номери взагалі до оренда квартири?
Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Удалено администрацией...
Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Показушница
• 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Може то не їй далеко, а людям які туфлі рушниками витерають і гамно не зливають за собою
Рогнеда Карповна• 08 апреля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Медяк номиналом 4 копейки 1762 г. за сотню баксов уходил легко. Серебряный рубль петра1 больше тысячи.
Что касаемо именно фарфора - это не совсем моя тема. Я больше по монетам
А где вы проверяете?
Показушница
• 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Удалено администрацией...
Показушница
• 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Удалено администрацией...
Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Удалено администрацией...
Показушница
• 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Удалено администрацией...
Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Удалено администрацией...
Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Удалено администрацией...
Показушница
• 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
З однієї, не перший раз і не в однієї мене, я сама його особисто затримувала 2 рази, відпускають постійно. Там взагалі про нього унікальна історія. Останнє що чула йшов на війну