Показушница• 08 апреля 2023

Як же мене дратують тупі люди

Але просто нікуди від них не дітися……
Забронювала жіночка в мене квартиру на Букінгу, на 6 діб, було це тиждень том, скинула передплату за першу добу і мала приїхати десь о 22 вечора, я її чекаю, чекаю, близько 22 вирішила запитати чи далеко ще, відповідь: нас не буде ми перенесли поїздку( чесно це треш, їхали вони на змагання) . Мене повідомити не порахували за потрібне.
Тут вона приїхала сьогодні, не добрий день ні жодного питання: здрасті ми приперлись, і ще ви нам винні гроші за те що ми минулого разу не пожили добу за яку заплатили. Чесно, де беруться такі, це тупість яи наглість.
Якщо шось в умовах чітко прописано що вартість не повертається при відміні менше ніж за 7 днів. Мало того що я з неї не брала повну вартість за весь період і прочикала до вечора, в людини ще притензії
ТочноБудет• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Ще раз вам пишу, людина не попада в під‘їзд без ключа, ставити скриньку перед під‘їздом ніхто не дозволить ну і немає куди і ще раз кажу, як воно допоможе в данній ситуації. Я 15 років в подобовій, роблю як мені зручно.
Автор, не слушайте диванных советчиков, которые вообще далеки от темы. Никаких «скрыньок»
Заселяю только после личного контакта, так как зрительно понятно какой человек (цигане, наркоманы и т.д). А если из приедете 7 человек, вместо 1-2?
Оплата перед заселением + обязательно беру залог
При сдаче каартир, наверное как никогда, проявляется человечках тупость, я вам таких историй могу рассказать 1000

Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
А что все думаете Приватом пользуются? Нет других банков?
Мой вам совет если будет иностранная фамилия и с иностранной карты оплата и Вы так поступите то у Вас деньги отнимут со штрафом.
А чому б і не приват банк? Ви ж казали за всі банки світу, чи не так??
З якої радості? Є умови броні і проживання. Людина бачила? Бачила. Погодилась. Не заселилася, не попередила то хто їй лікар.
Фрекен бок• 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Причем ваш лаундж и чарджбэк?
Богатые люди в бизнес классе летают и им не нужны бомже элитные Украинские карты для лаунджей в аэропортах
До чого богатиє люді? Ви про що?
ішо• 08 апреля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так само. Скільки за кордом раз бронювали-жодної проблеми. Єдине, раз у Греції ми приїхали, але житло, що ми замовили нам не сподобалося. Нам подзвонили з букінгу і ми вимушені були заплатити власникам 100є компенсації. Але ми знайшли дешевше і краще житло на місці, тому навіть із врахуванням цих 100є ми зекономили
прикро, але мені останнім часом повертають гроші, навіть якщо це не передбачено)
Tammy21• 08 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну а де її ставити якщо це аренда квартири? Хто дасть щось встановлювати на вуличній стіні будинку? Та й проблема автораа на ключчах, а необовязкових і тупих гостях.
Встановлюють не ззовні будівлі, а поруч з поштовими скриньками, у тамбурі чи перед квартирою. Проблема з парадним входом вирішується кодовим замком.
Але то все про зручність власника. Клієнтам, часто (не завжди) все одно як заселятися.
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляТочноБудет
Я і не слухаю, я 15 років в подобовій, якраз описане вами і є основна причина особистого заселення.
Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну и что, увидела и что дальше? Не понравились условия. Имеет полное право на спор.
Фрекен бок• 08 апреля 2023
Ответ дляішо
20% за дженіус, який у вас рівень?
Пише наче третій.
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
))) як не сподобалися як навіть не приїхали))

Tammy21• 08 апреля 2023
Ответ дляТочноБудет
У вас жилье нижнего ценового сегмента?
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Яким ще кодовим замком? Який осбб не дасть поставити. Я в подобовій 15 років, чесно, зупиніться, не вчіть тата як дітей робити. Вам колись виносили три плазми підряд? А мені виносили. Дайте мені спокій з вашими кодами
Мандарина• 08 апреля 2023
Это не тупость, это ментальность «нам все должны». От тупости и невежества, да. Но, автор, вы задумайтесь что в этом вашего лично и все пройдёт? ))) нас бесит только то, что зеркалит нас.
Летала_НаМетле• 08 апреля 2023
Це вона на день пізніше приїхала чи як?
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Це вона на день пізніше приїхала чи як?
Як ви читаєте? Вона приїхала на тиждень пізніше
Летала_НаМетле• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Ну тим більше. Нашо ви їй тримали ту квартиру. Все з нуля вже має бути розрахунок.
Фрекен бок• 08 апреля 2023
Ответ дляішо
я завжди бронюю через букінг, навіть якщо стою перед самісіньким готелем. потім значно легше розрулювати будб-які ситуації
Так так) і часто це дешевше, ніж в готелі.
ішо• 08 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Пише наче третій.
колега)))
Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ дляТочноБудет
Ох уж эти мамкины бизнесмены. Личный контакт, залог, деньги на перед
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
яку квартиру я їй тримала?

Кондуктор троллейбуса• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Букінг не бере комісію з 24.02, які ще махінації, в підтримку я її і відправила
Автор, работать с людьми - это всегда стресс. Тетка та, конечно, конченная. Ну, пусть это будет самая ваша большая беда. Не берите к сердцу. Из-за каждой наглой дуры переживать - жизни не хватит. Удачи вам !
ішо• 08 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
це завжди дешевше, але не треба про це нікому казати)))
Tammy21• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
З вами все ок? Я це писала не вам, а дівчині, яка мені відповіла. Не хаміть, будь ласка.
’Три плазми підряд’...
Я сподіваюсь, це не одні ті ж самі люди були? В поліцію зверталися? Як результат?
Щедрик ведрик• 08 апреля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Удалено администрацией...
Спасибо, повеселили)
Где вы такую ’умную’ информацию взяли? Интересуюсь как человек, много лет проработавший в большом отеле.
Всегда были штрафные сутки и совершенно плевать, когда вы спохватились эту бронь отменить. Наличие номеров и стоимость уборки особенно порадовали. Как вы собрались это выяснять? Или вам должны предоставить отчет о загруженности номерного фонда и зарплатах горничных, поделеных на количество номеров и суток?
Бадабум• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Ну як вам сказати, це моя репутація, гроші, клієнти, не хочеться аби як
Просто робіть свою роботу. Без оцих ’сподобатись всім’. Коли клієнт не приїхав, ви написали їй в той же день, що гроші не повернуться? Ні. Ну ось такий сервіс ніякий. Потім слухаєте ниття.
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дякую, я якби і не беру, просто нахамила ні світ ні зоря, а зараз багато різних ситуацій, хто з закордону їде, хто з фронту і тд, хочеш всіх зрозуміти/догодити
Летала_НаМетле• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
яку квартиру я їй тримала?
Я так і не зрозуміла вона у вас поселилася чи ви її не прийняли.
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Ви заробіть на квартиру одну другу, на ремонти, а потім будете всім підряд коди роздавати і веселитись
ТочноБудет• 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
У вас жилье нижнего ценового сегмента?
Моя ценовая категория выше средней, но я просто в сфере сдачи квартир работаю очень давно и знаю миллион нюансов, с которыми вы никогда в жизни не сталкивались, но пытаетесь умничать и строить из себя гуру сообразительности
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
’Три плазми підряд’...
Ще порадьте мені що потрібно було в поліцію звернутись
Результат : викупляла плазми з ломбарду ха свої гроші
Щедрик ведрик• 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Ну нет конечно, лучше деньги потом, если захотят