Показушница• 08 апреля 2023

Як же мене дратують тупі люди

Але просто нікуди від них не дітися……
Забронювала жіночка в мене квартиру на Букінгу, на 6 діб, було це тиждень том, скинула передплату за першу добу і мала приїхати десь о 22 вечора, я її чекаю, чекаю, близько 22 вирішила запитати чи далеко ще, відповідь: нас не буде ми перенесли поїздку( чесно це треш, їхали вони на змагання) . Мене повідомити не порахували за потрібне.
Тут вона приїхала сьогодні, не добрий день ні жодного питання: здрасті ми приперлись, і ще ви нам винні гроші за те що ми минулого разу не пожили добу за яку заплатили. Чесно, де беруться такі, це тупість яи наглість.
Якщо шось в умовах чітко прописано що вартість не повертається при відміні менше ніж за 7 днів. Мало того що я з неї не брала повну вартість за весь період і прочикала до вечора, в людини ще притензії
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Удалено администрацией...
Я вас ще більше порадую. В нашому будинку квартиранти зрізали батареї, ручки з пластикових вікон, розетки. А ви про плазму.

Муркошечка• 08 апреля 2023
Ответ дляГотова до другої
Ето не тупость, а скорее наглость. И надежда, а в вдруг прокатит?
Согла на. Тупость это другое.
На работе новый водитель. Инструктирую - везёте пассажиров из города А в город В на конференцию, там ждёте и везете обратно. Проверьте всех, чтобы никого не потерять.
Включите одометр (объяснила что это) и обязательно напишете потом километраж и сколько точно время ожидания - от этого зависит оплата Вам.

Отвёз. Чуть не забыл одного пассажира. Смотрю - вечер уже, а водитель с ответом не звонит. Звоню сама. Да, ещё днём закончил. Спрашиваю сколько наездили. Говорит - не знаю, километров 100-140 (1 км больше 20 грн), а часов не помню - может 5 может 7 (км под 1000 грн). Говорю - вот и зарплату Вам так посчитают потом - может 2 тыс, может 8.

И интересно - чем думало руководство, когда брало этого водителя на работу.
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Чувак виніс 3 плазми з однієї квартири чи з декількох? Це всі ті ж попередні, про які ви писали, чи інші? Якщо вам відомо, що він таке вже робив, то значить ви зверталися у поліцію? Чим справа скінчилася?
Ще одного на живця зловили ну він в розшуку був три роки зразу закрили його
Tammy21• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
З однієї, не перший раз і не в однієї мене, я сама його особисто затримувала 2 рази, відпускають постійно. Там взагалі про нього унікальна історія. Останнє що чула йшов на війну
Ого. Цікавий який чувак;)
Ви хоч при своєму залишилися, чи в мінус?
7_кг_рыбы• 08 апреля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Хлам или стоящее?
В основном из общения нумизматов, форумы или лично. Ну и каталоги, специализированные ресурсы. Кроме самой монеты есть ещё море нюансов, что влияют на стоимость. Состояние, дефекты,патина.
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Є гастролерів багато, в основному їх ловлять самі подобовщики, може вкрасти в Києві, його піймабть у Франківську
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Удалено администрацией...
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Да той про якого я пишу в інших котел і батареї зняв
Tammy21• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Я так розумію, що я ще ок пропетляла;) У нас дівчата на прибиранні тільки на презервативи та кокс розкиданий скаржилися. Все інше, то взагалі без проблем.

Допоможіть знайти• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Удалено администрацией...
Видно сразу бизнес вумен
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Ого. Цікавий який чувак;)
Ну телевізори викупила за свої, воно оренду по 1500 тис заплатило за жобу, здало по 3 тис в домбард один тєлік, 2800, який йому сенс я не зню, звісно в мінусі
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Ну в мене клієнти нормальні, той Махніцький то вийняток для всіх був, всі були в шоці що він чудив і ніхто б по ньому не сказав ну і от пару дур як сьогоднішня. П‘яні поляки ще вічно чудили, але вже заскучила за ними, хай би вже чудили
Tammy21• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Ох, співчуваю. Почитала зверху про зрізані батареї... Пц. Вони ж тільки ломом підуть, от навіщо це? Хіба що конфлікт був.
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Та де, їх можна продати
Фрекен бок• 08 апреля 2023
Ответ дляішо
колега)))
60 метрів сметани• 08 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Вам нижче вде відповів співробітник готелю.
Від себе додам до чого вільні номери взагалі до оренда квартири?
К тому что если у вас другие номера свободны - жильцы не блокировали возможность поселения других постояльцев
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ для60 метрів сметани
До чого ця інформація до добової оренди квартири автора?
60 метрів сметани• 08 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Тогда вернут деньги и не выпендриваться
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Тогда вернут деньги и не выпендриваться
З якої радості автор має робити собі збитки бо люди бестолкові?
Попередили б завчасно, автор знайшла б інших.

60 метрів сметани• 08 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Какие убытки?)
У автора нет и не может быть убыток
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Какие убытки?)
У автора нет и не может быть убыток
Втрачена вигода.
60 метрів сметани• 08 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Втрачена вигода.
Так вы определились убытки или недополученная прибыль.

Ок на каком основании автор присваивает себе разницу между прибылью и суммой полученной от постояльцев которые незаехали?
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ для60 метрів сметани

Про яку різницю мова? Якщо прибуток=сумі аванса= втрачена вигода.
60 метрів сметани• 08 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
С чего вы считаете что это равные значения?
Как минимум автор не понес следующие затраты:
1 амортизация
2 коммунальные платежи по счетчикам
3 затраты на уборку
4 затраты на осмотр квартиры и визит в целом.
Пусть не наглеет и возвращает деньги
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ для60 метрів сметани
1 амортизация
2 коммунальные платежи по счетчикам
3 затраты на уборку
Пусть не наглеет и возвращает деньги
Ви дивна? Людина використала свою добу, за що їй повертати?які ще затрати на осмотр
60 метрів сметани• 08 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Кто использовал сутки?
Еще раз для таких как вы:
- если клиент сообщил за сутки - возврат средств
- если клиент сообщил позже, и есть другие свободные номера - возврат средств
- если клиент сообщил позже и нет других номеров - частичный возврат средств, а в случае если номер будет сдан - полный возврат
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ для60 метрів сметани
1 амортизация
2 коммунальные платежи по счетчикам
3 затраты на уборку
Пусть не наглеет и возвращает деньги
А втрачені можливості? Могли заселитися лбли на тиждень і автор мала б кілька тис грн
Не робіть гарну міну при поганій грі завжди 1 доба при незаселенні оплачується і не треба гостям падати на дурачка наче ніколи такого не чули.
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ для60 метрів сметани
1 амортизация
2 коммунальные платежи по счетчикам
3 затраты на уборку
Пусть не наглеет и возвращает деньги
Ви вже якось визначтеся які плати вас цікавлять. Затрати, прибуток чи отримана сума від гостей. А то щось ви метаєтеся, намагаючись натягнути слву на глобус.
Бачу_майбутнє• 08 апреля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Кто использовал сутки?
Еще раз для таких как вы:
Удалено администрацией...
автор Показушница • 08 апреля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Кто использовал сутки?
Еще раз для таких как вы:
шо ви курите? То у вашому готелі такі правила?