Попа как у Кардашьян• 08 апреля 2023
Зарплата вчителя в польській українській школі
Доброго ранку. Підкажіть, будь ласка, хто знає, або чув, які зарплати у вчителів-предметників в українських школах у Польщі? Чи залежать від навантаження тощо?
Борода• 08 апреля 2023
Від навантаження завжди залежать. Не можуть отримувати однаково той, хто працює 5 годин на тиждень, або 15)
Попа как у Кардашьян
• 08 апреля 2023
Ответ дляБорода
Так, зрозуміло. Можливо, знаєте суму за годину?
Астановитесь• 08 апреля 2023
Залежить якій ступень вчителя початковий вчитель отримує вже чистимии30 зл за годинк, ствка 3600 це приблизнл 18 год в тиждень
Астановитесь• 08 апреля 2023
В якому місті в польщі вам пропонують і який предмет. Це залежить скільки годин ви повинні мати. В польщі їх 5 таких шеіл
Попа как у Кардашьян
• 08 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
Дякую!