Сонечко• 08 апреля 2023
Что можно купить ребенку 11 лет если болит желудок
Прием у врача с понедельника, что можно дать ребенку 11 лет от болей в желудке?
Алмагель и подобные препараты все для старших, дала омепразол, но он не особо..
Блиск думки• 08 апреля 2023
Разово альмагель можна і дитині - перерахувати по масі тіла.
Поки невідома причина болю - прохолодна вода в великій кількості, можна потім і вирвати.
Добра, коли сита!• 08 апреля 2023
Приготовьте отвар из семян льна.По полстакана за полчаса до еды 3 раза в день.Это точно не навредит.
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Льон може принести багато шкоди.
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2023
До цього часу коримютуюся тетрацикліном в екстрених випадках .
Хоча кажуть, що неправильно.
Але - допомагає
Хоча кажуть, що неправильно.
Але - допомагає
МеняАЖтрусит• 08 апреля 2023
Якщо спазм - Ношпу, половинку. І запити теплою водою. Прикладіть тепле до живота.
Якщо розлад, то можна ще додати ентеросгель
Сонечко
• 08 апреля 2023
У дочки похоже на повышенную кислотность/ гастирит, я сама таким страдаю, но себе знаю чем помочь. Это не отравление, не спазм кишечника и то, а именно боли в желудке как при гастрите и других подобных состояниях
Квітка Миру• 08 апреля 2023
З болями в животі я б не відтягувала відвідування лікаря. Сподіваюся, болить несильно. Які ще симптоми?
Люблю препарат ’Ренорм’(екомед). Він на травах. Дітям дають із розрахунку 1 крапля на 1 кг.
Ответ дляСонечко
Вздутие есть? Посмотрите на живот сбоку, пусть расслабит и не втягивает.
Повышенной кислотности у ребенка быть не может, у них физиологически снижена кислотность.
То, что у нее может быть изжога не признак высокой кислотности так же как и у вас, а скорее показатель того что кислотность снижена. Заброс происходит из-за других причин
Добра, коли сита!• 08 апреля 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Льон може принести багато шкоди.
Наприклад?
ВЫВсеВрете• 08 апреля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Ви лікар? Якщо ні, то так впевнено не слід радити
Вапщета• 08 апреля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Наприклад?
Желчегонное ,а соответствеено понос и рези будут
Добра, коли сита!• 08 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Навряд у дитини в 11 років є камінь у жовчному,щоб боятися жовчогінного ефекту.До понеділка нічого не буде від льону.Я своїй дитині давала і сама пила.Бабуся моя їла у дитинстві льон гористими з поля.Так,я вважаю,що нічого страшного не буде за один два дні,поки автор попаде до лікаря.Тут антибіотики та анаферони горстями ковтають за самопризначенням,а ви льоном лякаєте.Це моя точка зору,я не заставляю автора.
ВЫВсеВрете• 08 апреля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
У моєї дитини випадково знайшли камінь у жовчному в 2,5 років.