Щось не спиться• 08 апреля 2023
Мой ужин. Смачного)
Кудряшка Сью• 08 апреля 2023
Ответ дляШкала Радощів
підчеревина- то зовсім інша часитина
А де у свині знаходиться це генеральське сало? Заінтригували) я думала що це хороший шмат сала, а ви пишете що 2.5 см. І яким чином воно приготоване? В неті пише, що замочене у гарячому маринаді на 3 дні.
from Ukraine• 08 апреля 2023
Ответ дляКавуся
Как готовите вкусно картошку на мангале? Поделитесь рецептом плз)))
Просто, мою, режу пополам, вымакиваю воду, немного олии, соль, перец, куркума и на решетку, или можна не резать, а целую на как он.. Этот шпротень
и на мангал, могу на решетку фолгу, картоха + сало и лук, закрыть фольгой и на костер, если в кастрюле, то суть олии, сало, лук, картоха, дарим помешивая, в конце чеснок и зелень
Пульт от линолеума• 08 апреля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Вот это баталии за сало))
А я сижу и думаю, идти за второй порцией или я худею🤔
Завтра лучше поешьте. На ночь для печенки вредно много сала.
Шкала Радощів• 08 апреля 2023
Ответ для220В
Ось це воно?
фото 2 воно. м’ясо біле тоненькою смужечкою.
220В• 08 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Да! Это оно
Таке сало в селі було, коли свині на кукурудзі і сироватці домашній годувались. Це справді інша частина, не підчеревина. Але ніхто його не цінував, все на шкварки чи тушонку йшло. Якби тут не прочитала, то і не знала б, що його так називають.
ХвилювАллочка• 08 апреля 2023
Ответ дляШкала Радощів
На Оболони по 300 сегодня
Я на академе по 500 взяла сегодня
Щось не спиться
• 08 апреля 2023
Ответ дляШкала Радощів
ні. це не апетитне якесь(
А я обожаю такое. На нем ещё вкусно картошку жарить.
С чесноком.
И кефиром
С чесноком.
И кефиром
from Ukraine• 08 апреля 2023
Ответ дляДолькиКабана
А почему генеральское сало есть только в Киеве?
Не возникало вопроса?
Кто такое сказал?) я из Умани, у нас на Черкащине тоже есть генеральске сало
Пульт от линолеума• 08 апреля 2023
Ответ дляЩось не спиться
С чесноком.
И кефиром
С чесноком.
И кефиром
Кстати, к салу лука зелёного не хватает.
from Ukraine• 08 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Я на академе по 500 взяла сегодня
На Днепре 280-300
Повелитель бітка• 08 апреля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Это подчеревина
Вот подчеревина. Кто хоть раз пробовал / отличит на вид и вкус
Пилосмок працює• 08 апреля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Уже писала в другой теме, шашлык, мартини, мороженое
Ого совпадение, и у меня)))
Щось не спиться
• 08 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Автор, нет
У нас на рынке оно как подчеревина продавалась. В одну цену и лежало рядом
Повелитель бітка• 08 апреля 2023
Ответ дляЩось не спиться
На вкус пробовали? Оно нежнейшее и шкурка тает во рту
ХвилювАллочка• 08 апреля 2023
Подчеревок хрен угрызешь, нужны запасные зубы. А генеральское тает во рту. Его можно даже не жевать . Просто кайф
Повелитель бітка• 08 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
+100. Я не понимаю споров на 5 страниц)
220В• 08 апреля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Зазвичай , його зрізають разом з підчеревиною. Якщо на свині то це смужки на боках трохи вище живота.
Ку ка ку ка ку• 08 апреля 2023
Ответ дляМуркошечка
Тоже хочу хорошего сала, генеральского, с тоненькой мягкой шкуркой, прослоечками. Не с перцем, не соленого, не копчёного, ни венгерского... Но тут, где я сейчас (Львовская обл) про такое не слышали. И на базаре ничего толкового не вижу, чтобы самой сделать...
О, у Львові так само? Чоловік у Франику не знайшов сала, до якого ми звикли на Сході. Зі шкуркою підсмаленою, через шо вона робиться м´якою дуже. Довелося з Одеси замовляти.
Кудряшка Сью• 08 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
А яке воно? Солене, як приготоване?
Ответ дляЦикавенная
угу, аякже)))) не пробувала)))) з дитинства - на всьому домашньому, у батьків господарство було ого-го. І завжди свині для себе наперемінку були: одну різали на Різдво, другу - на Великдень, все своє м’ясне завжди було. А Ви і далі тут бульки дуйте, обзиваючи пафосно підчеревину ’генеральським салом’. Але базарним маркетологам респект, класно придумали
Тим паче дивно, що ви не відрізняєте підчеревину від генеральского сала
Все чого не знаєте - то маркетинговий хід? Оце дійсно смішно.
Щось не спиться
• 08 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Пробовала. Вкусное. Но здесь такое точно не найти((
Ку ка ку ка ку• 08 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
Бо на заході України це - звичайна підчеревина, її часто пережарюють на шкварочки
Але на Сході це не підчеревина. Це сало з прошарками м´яса, просто шкурку підсмалюють. З абсолютно різних частин свині.
ХвилювАллочка• 08 апреля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А яке воно? Солене, як приготоване?
Просто присоленное немного