Щось не спиться• 08 апреля 2023
Мой ужин. Смачного)
from Ukraine• 08 апреля 2023
Ответ дляКумедна
За один день поправиться невозможно. Поели и худейте себе дальше.
Та я знаю( у меня ещё рпп то чувство вины и тд(( я так понимаю, что завтра начнуться кд и моя еда уйдёт вообше в -
Спасибо за поддержку, девочки, вы лучшие)
Чавонадо• 08 апреля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Первый раз за три года ем своё любимое сало.
Чёрного хлебушка не хватает😍
Я жду, когда кончится пост..ух тогда сожру сальца, мясца...у вас очень вкусно. Но я держусь до 16 апреля)
В шоколаде• 09 апреля 2023
Я також люблю таке сало з м‘яском, як у автора на фото) Не знала, що сало з прослойками м‘яса - генеральским називають, я з Харкова. А от підчеревина (або те, що у нас в магазинах чи на базарі продавали і так його називали) - було значно жорсткіше, що його жуєш -жуєш … і м‘яса там тоненесерькі прослойки, і не ніжне. Чи може то від свині залежить, не знаю, не розбираюсь у цьому. На Львівщині - то що шпондер - більш на підчеревину схоже, але не на те, що я люблю, більш як на бекон схоже
В шоколаде• 09 апреля 2023
Ответ для220В
Ось це воно?
А от таке - ні, підчеревина це, у нас з цією назвою його продавали
Неновая почта• 10 апреля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Этот фон достоин заменить маки?))
Нене, маки никто не сможет заменить.
Это дом родной...