Щось не спиться• 08 апреля 2023
Мой ужин. Смачного)
220В• 08 апреля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Тим паче дивно, що ви не відрізняєте підчеревину від генеральского сала
Все чого не знаєте - то маркетинговий хід? Оце дійсно смішно.
Скоріше всього, більшість, як і я, бачили його, але не знали, що його так називають) Я декілька разів у своєму житті повністю розбирала тушу свині, але що цю частину називають по іншому навіть не здогадувалась.
Зілля до весілля• 08 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
та не кажіть))) і це притому, що у нас по селах перед святами ту підчеревину скуповують задешево, бо не всі хочуть її перетоплювати на шкварки. смалець тепер не дуже в ходу. ну, ще трохи можна закоптити, ну рулет якийсь, а решта куди? А потім привезти в Київ, обізвати генеральським салом і продавати в 5-8 раз дорожче. Генії))) вони й самі регочуть з цього, маємо одного такого постійного скупщика
Ви праві
Тонке звичайне сало зверху, підчеревина на пузі.
Зілля до весілля• 08 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Вы не умеете выращивать генеральское сало. Подчеревина это красное мясо и твердая шкура.
Тверда шкура - це старе сало або погано обшмалене без соломи
Ответ дляЦикавенная
Бачте, кияни відрізняють підчеревину від генеральского сала. А ви не знаєте що то, от пишете нісенітниці. Хто їв генеральське того скупщикі підчеревиною не обмануть. С того, що ви пишете вимальовується висновок, що скупщикі і самі не відрізняють.
Що з чого обрізають? Генеральське сало м´яке, з м´якою шкірочкою. Які шкварки і смалець з нього? Ну навіщо так вперто ганьбитися?
Зілля до весілля• 08 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Подчеревок хрен угрызешь, нужны запасные зубы. А генеральское тает во рту. Его можно даже не жевать . Просто кайф
Я зрозуміла)) якщо сало неправильно обробили чи довго тримали перед продажем, то ви його називаєте підчеревиною. Якщо господарі вміють смачно обробити підчеревину, то ви його генеральським салом називаєте
Лепетун• 08 апреля 2023
Ответ для220В
Ось це воно?
У нас на рынках - это подчеревина
но есть за 150,та,что мы привыкли видеть в супермаркетах,для запекания и есть за 350-400 вот такая как на фото))
при словах «генеральское сало»продавцы крутят у виска 😆
Ответ дляЦикавенная
Подивіться як виглядає те генеральське
Советчица Года• 08 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Тю, а шо тут такого, ну їси то їж собі мовчки.
І чарочка
Лукава_Кiшка• 08 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Вы едите сырое мясо? Фу.
А легендарний хамон?
Чи оселедці - вони ж теж сирі))
Зілля до весілля• 08 апреля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Подивіться як виглядає те генеральське
Як звичайна підчеревина. Покажіть тоді те, що ви називаєте підчеревиною
Советчица Года• 08 апреля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
А легендарний хамон?
Чи оселедці - вони ж теж сирі))
Хамон, прошутто, тартар, карпаччо, корейське юкхе... а людина наче з лісу вилізла
Щось не спиться
• 08 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Мммм. У вас борщ с мясом
Дама_из_рекламы• 08 апреля 2023
Ответ дляСоветчица Года
І чарочка
А як же, і хлібець поза кадром.
Дама_из_рекламы• 08 апреля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Мммм. У вас борщ с мясом
Так, не постую.
Лукава_Кiшка• 08 апреля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ще сало...Воно ж теж сире
Зілля до весілля• 08 апреля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Тверду як не стали, мякенька не буде.
Неправда. Деякі не заморожуються, то і тверда. Паяльною лампою обшмалили та й все, коли мета - м´ясо. Для мякенької треба погратися з кип´ятком, обмотувати покривалами, пропарювати. Так роблять, коли самі торгують і є пару свиней. Якщо здають на вагу перекупам, то ніхто не грається
Щось не спиться
• 08 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Так, не постую.
У меня не было времени мясо варить. И так борщ начала готовить утром а закончила вечером
Зілля до весілля• 08 апреля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Дівчата вище показували
Це звичайне сало, просто щедро зрізане, вже з верхнім шаром м´яса.
Ответ дляЗілля до весілля
Так варену шкірку і видно на салі і смак інший. І сало сере від пареного відрізняється.
Советчица Года• 08 апреля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
В Америці свиней, котрі йдуть на бекон, після забою проварюють в кип´ятку в таких здоровезних чанах декілька хвилин. Тоді і шкура м´яка, і сало ніжне. Мене це дико здивувало, бо в нас тільки смалять. Але в нас і сало ніхто особливо не їсть, тільки шматками солоне в банках закривали.
Зілля до весілля• 08 апреля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Так складно пояснювати людям, які далекі від практики)) ніхто його не варить. Тушу обшмалюють, обклавши соломою. Потім обливають окропом і замотують на пару годин. Потім ще раз обшмалюють. Причому вогню немає бути, бо шкірка потемніє. Треба, щоб дим білий був. Я практик)) батьки займались свинями і ковбасою, і нас з братом залучали
Зілля до весілля• 08 апреля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Це не сало , а підчеревина. В звичайному салі таких товстих прошарків м´яса нема.
Є, якщо глибше зрізати. Товщина сала на різних ділянках туші різна, розумієте? На спині 3-5 см у кращими випадку.
Ответ дляЗілля до весілля
Добре, вірте, що того генеральского сала взагалі не існує, його придумали кияни :) Але навіть звичайне сире сало різниться за смаком і виглядом взалежності від обробки. Але ж кожному хочеться думати, що він найрозумніший, а хтось сліпий та дурний.
Свиней не всі будуть або вміють годувати так, щоб те сало генеральське правильно наросло, от і доказують про підчеревину. І навіть Гугл не переконає.
Кумедна• 08 апреля 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Смачного
Я сегодня обожралась как ненормальная, пмс, завтра должны быть кд, у меня рот не закрывается, муж еще мяса, колбасок нажарил, картоха такая получилась на мангале, пивооооо, печенька, кароче((( худела худела и....
За один день поправиться невозможно. Поели и худейте себе дальше.
Тану на сонці• 08 апреля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Первый раз за три года ем своё любимое сало.
Чёрного хлебушка не хватает😍
Чому борщ такий жирний?