Домашня Зюзя• 08 апреля 2023

Коли до вас в гості приходять діти друзів/родичів

То у вас вдома теж після цього як після погрому?
всемВсёИмного• 08 апреля 2023
Звичайно))) це ж діти.

Парасюха• 08 апреля 2023
Нет. У нас правило :убирать после себя.
Кава з адреналіном• 08 апреля 2023
Нет
МамОмужа• 08 апреля 2023
Нет, у нас правило,что перед уходом все дети,включая гостей, приводят все в порядок
120-120-120 (не худею)• 08 апреля 2023
Залежить від віку дітей
Маленькі так, дорослі ні
ПироженкА• 08 апреля 2023
Тому з дітьми не запрошую. Свої виросли, я вже відпочтти хочу
размахер• 08 апреля 2023
Только что друг сына ушел, все ок, кроме оберток от конфет и пары грязных тарелок от пиццы
Грушки-яблочки• 08 апреля 2023
У меня так даже если никто не приходит
Червона калина• 08 апреля 2023
Ні, я мегера.

Зяблик протестант• 08 апреля 2023
Моя подруга поссорилась с теми у кого дети «дикари» У нее очень спокойный ребенок. Как она говорит «я им очень сочувствую, но ни мой ребенок ни мой дом не место для социализации»
Я тертий жук• 08 апреля 2023
Донька вже підліток
У знайомих і родичів малих дітей теж немає
Тому ніякого срачу
заварний look• 08 апреля 2023
У меня разговор короткий, все знают, что я детей не люблю, я прямым текстом ору: будешь прыгать- выдергну ноги, сидеть тихо, а то пошуруете домой!
Нетутешня• 08 апреля 2023
Не приходят ни друзья, и ни дети тем более
Только сестра со своим выводком, там жесть, нужно стоять цербером, иначе погром. Мои трое за весь период столько гадостей не сделали сколько ее дети с визитом 3-4 раза в год.
Нетутешня• 08 апреля 2023
Ответ длязаварний look
Аналогично
сказочное_Бали• 08 апреля 2023
Когда были мелкие, то конечно погром, поэтому очень редко в доме играли вместе. А после пяти лет нормально, поиграли, убрали. Бывает приходится потом немного раскладывать по местам, но это лучше, чем ребенок один дома скучает, зато чисто и красиво.
Пліснявілий сир• 08 апреля 2023
Ох , мої куми приводять однорічну дитину у гості,сідають пити каву дитину пускають і та робить що хоче,вони вважають, що я маю за нею слідкувати. Але я своїх виростила , поробила ремонти і не хочу більше такого, а тут(
Відчуваю скоро я зірвусь і почну голосно сварити чуже дитя( бо я не нянька
автор Домашня Зюзя • 09 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
ну в нас клей на стінах, чорні розводи від рук, взуття можна не знімати, коли заходиш з вулиці, на кухні можна різати собі хліб чи гранат в 5 і 4 роки, в кімнатах просто бедлам, беруть рушники із ванної, із них роблять ліжко для іграшок, заходять в спальню, хоча кажу не дозволяю, нишпорять по всіх шухлядах, зжирають солодощі як трутні всі в ноль, знаходять навіть там, де я забуваю, що воно там є, я не знаю як залишитися адекватною людиною і обмежити свої кордони