Джинци на Флісі• 08 апреля 2023

Крим після перемоги

Планую пішки пройти по периметру Крим після перемоги. Але ...аха робота. Начальница помре, якщо я не буду робити. Отпуска немає в мене... Робота не офіційно.
Блін.
Що робити?
Капитанша• 08 апреля 2023
Так можливо ви вже на пенсії будете

Котики-муркотики• 08 апреля 2023
Ну і нехай помре
Чи ви під алкоголем?
Головний кошак• 08 апреля 2023
Во наивная
ИграйМойГормон• 08 апреля 2023
Не відпускає вас на фронт його відвойовувати?
Садоводница• 08 апреля 2023
Купіть в оренду яхту і зможете його обпливсти
Kidstaff Bot• 08 апреля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Ажурная мышь• 08 апреля 2023
А вы не боитесь без отпуска ноги протянуть? Как по мне, то пусть лучше начальница, прости Господи))
Александра333-0d63• 09 апреля 2023
Я в Крим більше ніколи не поїду, бо маю там родичів і знаю, що народ там гімно в переважній більшості.
Сланочка• 09 апреля 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
Люди там може і як люди. Але давайте всі будемо відвертими: вони завжди в своїй більшості були проросійські. І що з цим робити далі - навіть уявити не можу

ната0981• 09 апреля 2023
Ответ дляСланочка
Гадаю вони вже змінили свої погляди