Леся Українка• 09 апреля 2023
Органи опіки і піклування вдруге можуть відвідати?
Чи можна ініціювати повторно перевірку органами опіки і піклування? Якщо вже одна перевірка була і є заключення. Чи можливо це зробити не через суд. Можливо тут є працівники соцслужба, які підкажуть, як це зробити.
Леся Українка
• 09 апреля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
За зелень могут приходить хоть каждый день.
Говорите з досвіду чи просто так?
Леся Українка
• 09 апреля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Имеется опыт
І як це відбувається? Як і кому пропонувати? І як же вони це документально потім оформлюють? Адже оскаржити попереднє рішення можна лише через суд.
Клин_Кляйн• 09 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Сколько Вам лет?
Клин_Кляйн• 09 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
До чого тут вік?
Вы действительно не знаете к кому идти и что говорить? Ну удачи тогда
Губка Боб• 09 апреля 2023
Можуть але через певний час, але біда в тому що вони попереджають коли мають бути
Леся Українка
• 09 апреля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Дійсно. Не маю такого досвіду.
Клин_Кляйн• 09 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Дійсно. Не маю такого досвіду.
Ну тогда и не надо так. Делайте по закону через суд
Леся Українка
• 09 апреля 2023
Ответ дляГубка Боб
Я знаю, що попереджають. Але ж має бути якесь спілкування із сусідами наприклад.
Губка Боб• 09 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Ви про що,ми якось мали з ними справу, вони навіть по батькові неправильно дитину в акті обстеження записали, увесь акт був заповнений зі слів матері .
Ми написали скарги , на що отримали відповідь,що все по закону, і вони не обящані питати сусідів,чи перевіряти правду мати сказала чи ні Їсти ж що на момент відвідування, криша є над головою,речі є ,цього вистачить.
Леся Українка
• 09 апреля 2023
Ответ дляГубка Боб
Шкода, що нема спрведливості😭
Рівні права батьки мають лише на папері. В житті, на жаль, по іншому.
Губка Боб• 09 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Шкода, що нема спрведливості😭
Згідна повністю.
Леся Українка
• 09 апреля 2023
Ответ дляГубка Боб
Згідна повністю.
Ви намагалися залишити дітей з батьком? Я так розумію не вдалося.
Губка Боб• 09 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
В нас дуже довга історія, ми просто взнали багато чого, так як дама не давала спілкуватись з дитиною,змінювала номери,переїхала в іншу область на проживання. Коли люди з того села розповіли як вони живуть, і що дитина сама собі на цукерку заробляє,а на аліменти вона живе з новим чоловіком та ще з двома дітьми, написали в опіку, і від їх відповіді були в шоці, тоді адвокат склав скарги і на прокуратуру,і на обласну опіку і на ту яка проводила обстеження,але відповідь була одна, що все зроблено по закону
Тюрюнь_Тюнь• 09 апреля 2023
Ответ дляГубка Боб
Історія з другого боку, мій б/у дуже багато нервів всім зробив, щоб не сплачувати аліменти, він сплачував адвокатам і ті сиділи сутками писали, опіка, соціалка і т.д. в мене не будинок-а день відкритих дверей був. Вже всіх тими ’скаргами’ достав. Але і аліменти більше чим 2 роки слухали. Платить його мати-а він ще скаржиться тільки вже інші жертви собі найшов.
Леся Українка
• 09 апреля 2023
Ответ дляГубка Боб
Це якийсь жах. Раніше думала, що є ж якісь закони. Тепер страшно навіть уявити скільки дітей залишилися в таких горе-матерів, а могли б нормально жити з батьком. Але ж ні, вона ж мама.
А служба в нас виконує лише формальну і функцію. Головне, щоб на папері все було добре. Доля дітей їх зовсім не цікавить.
Та без їхнього позитивного висновку суд не виграти.
Губка Боб• 09 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Теж дивуєшся нашій системі.
В нас в акті було написано що він працює,і має дохід 10000 грн., коли ми передзвонили в опіку та спитали, а як він працює і має заборгованість по аліментам майже 100000грн на дитину від першого шлюбу , вони нам відповіли’ ми не зобов´язані це все перевіряти’.