Розумна Губка• 09 апреля 2023

Дитина 2 роки. Рвота

Проснулась від того що її вирвало, потім через 20мин знову. Вчора їла свіжий суп, отравитися не могла, чим допомогти що дати дитині?
Незламна Україна• 09 апреля 2023
К доктору, а лучше скорую. Есть понос? Может ротавирус

Мульйонерша• 09 апреля 2023
Нам помог только стационар т.к в таком возрасте тяжело ребенка дома отпаивать
tarveldy• 09 апреля 2023
Ацетон поміряти, дробно поїти, звернутись до лікаря
автор Розумна Губка • 09 апреля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ні нічого такого
Незламна Україна• 09 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Ні нічого такого
Скорую вызывайте
Мой_ужин• 09 апреля 2023
Краще до лікаря звичайно. Може хоча б напишіть вашому педіатру, а там якщо краще не буде, то в лікарню щоб лікар оглянув.
У нас так починався ротавірус але був ще понос, температура висока. Дитину заставити багато пити неможливо було тому їздили в лікарню прокапували крапельниці.
Зробіть тест на ацетон
З вишневого садка• 09 апреля 2023
Моя дитина теж сьогодні рве з 4 ночі, їй 9 років. Зараз піду по воду Рео
маминаБубочка• 09 апреля 2023
После каждого периода рвоты выждать 20 мин, затем дробно отпаивать ( глоток воды каждые 10 мин) Если рвота постоянная, частая- скорая помощь
Холодная каша• 09 апреля 2023
До лікаря. А тим часом поміряйте температуру і зі шприця кожні 5-10 хв відпоюйте. В ідеалі хумана електроліт. Діарея може пізніше початися.

Ручки-Крючки• 09 апреля 2023
Только не вздумайте молоком отпаивать!
Вода, Боржоми, регидроны разные это да.
Ацетон ни разу своим не меряла, смысла не вижу, просто отпаивала чтобы аж булькало)
ТАЗератти• 09 апреля 2023
Темпепатуры нет?
Нічний дожор• 09 апреля 2023
Попросите, чтоб подышала на вас, а вы понюхайте. Есть запах ацетона?
Yull• 09 апреля 2023
https://beglaryan.net/kyshkova-infektsiya-u-dytyny
Тиждень тому пережили це.
Читайте статтю уважно, там все є.
Молочне виключити все обов´язково. Поїти дробно і часто. Солодке пиття: чай, кола без газу, узвар.
Лікар моїй дитині призначив ентерол, давала 2 рази на день, і атоксіл, рясне пиття. Пишіть, якщо будуть питання.
автор Розумна Губка • 09 апреля 2023
Ответ дляТАЗератти
Темпепатуры нет?
Немає
автор Розумна Губка • 09 апреля 2023
Ответ дляМой_ужин
Зробіть тест на ацетон
Температура була одразу чи пізніше?
Мой_ужин• 09 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Температура була одразу чи пізніше?
Чесно, вже не пам‘ятаю. Це було рік тому.