Електрохарчування• 09 апреля 2023

Жиза

Мій батько через війну просів фінансово, роботи мало.
Протягом війни грошей не було і батько взяв кредит в банку. Я про це не в курсі.
Зараз непрямо просить закрити його кредит.
Фінансово мені завжди допомагали бабуся та дідусь. Вони мене вивчили, дали старт в житті.
Мій тато мало зі мною спілкувався, більше ігнорував. Звертався тільки якщо була потрібна допомога.
Я допоможу, звісно, але для мене це дивно. Свої проблеми, навіть коли була дитиною, я вирішувала виключно сама.
Тобто я потрібна лише якщо потрібна допомога? Це реально так виглядає. Не хочу наговорювати, просто поділюсь.
Непереможна• 09 апреля 2023
Це ви про мене 😁

ЯниЯ• 09 апреля 2023
Шлите его за кораблем. Пусть сам решает свои проблемы.
БезВзяток• 09 апреля 2023
Автор цим ви не купите хорошого відношення до вас! Я б допомогла АЛЕ мінімально - так і скажіть - також доходу мало, але допоможу, не закривайте весь кредит бо людина не зробить висновки і буде постійно брати кредит сподіваючись на вашу допомогу.
Не робіть собі проблеми!
Тут справа в тому що ви потрібні тільки як гаманець.
So_so• 09 апреля 2023
Это первый раз?
Борщичок• 09 апреля 2023
Ну и зачем вам те подруги? Только нервы трепать.
Пустощі-веселощі• 09 апреля 2023
Если раз поведетесь, то потом с шеи своей не снимете. Шлите его
Зрадорозганячка• 09 апреля 2023
Я б мабуть таки б допомогла стати дорослим йому. Краще віддати ці гроші бабусі і дідусю, якщо вони звісно ще живі. Це не той випадок коли треба рвати жили і допомагати.
автор Електрохарчування • 09 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Это первый раз?
Ні, вони вже так брали гроші в дідуся, але повертали, здається
Непереможна• 09 апреля 2023
На мене ще хотіли навісити свого сина від 2 шлюбу, ледаря безробітного, бо проста робота для нього то принизливо, а освіти немає. При цьому всю нерухомість записали на себе. Я б і не мала б з чого його годувати. Хоча чисто принципово не згодна. У мене дочка 16 років підробляє при навантаженні 11 класу і вступу, а тут дядько 40 років на шию сяде, я не зможу тоді мотивувати свою дитину. Але це батьку було не цікаво, то ж твій брат

Ответ дляБезВзяток
Не робіть собі проблеми!
Так, в мене також склалось таке враження. Тато мені не дзвонить, не пише просто так.
мадам Везувий• 09 апреля 2023
Не нужно за него гасить кредит. Можете дать ему немного денег (500-1000 грн) чисто как помощь, но не более того. Дальше будете все кредиты за него гасить. Пусть учится быть взрослым и сам решать свои проблемы, а также тому, что любые отношения требуют постоянного внимания, а не только за помощью обращаться
Ответ длямадам Везувий
1000 не решит вопрос. Кредит 7 тысяч дол.
мадам Везувий• 09 апреля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Я о том, что это просто как посильная помощь. На еду, на чай )
Садова гойдалка• 09 апреля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Сколько папе лет и зачем брал такую сумму?