Советчица Года• 09 апреля 2023
Якщо я обмежила доступ до мого посту деяким друзям
Вони якось зможуть побачити це обмеження? Видалити не можу ( родичі), але не хотіла щоб читали...
Советчица Года
• 09 апреля 2023
Ответ дляГоловний кошак
Если кто-то покажет, то увидят
Ні, не покажуть)
Пукимончиг• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Наприклад, від колег
Так зачем вообще выставлять? Покажите друзьям и родственникам.
Советчица Года
• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Ну вони можуть скріном тільки показати і все. Навіть при репості, ті, хто обмежений, не побачить ваш пост. У нього буде сірий текст типу ’автор посту обмежив аудиторію’.
Тепер зустрічне питання. Як зроби щоб мою сторінку не могли скрінити? Я знаю, що таке є. Хотіла зробити скрвн ФБ сторінки одного друга і не змогла ’ не вдається зробити знімок екрану. Сторінка містить персональні дані’. Як це робити?)
Советчица Года
• 09 апреля 2023
Ответ дляПукимончиг
Зачем постить и скрывать?
Яка, особисто вам, різниця?)
Питання взагалі в іншому.
Пукимончиг• 09 апреля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Яка, особисто вам, різниця?)
Питання взагалі в іншому.
Вы просто сами себе создайте проблемы.
Советчица Года
• 09 апреля 2023
Ответ дляПукимончиг
Вы просто сами себе создайте проблемы.
Ви за мене занадто хвилюєтесь. Я вже якось сама розберусь, що мені робити. Можна?)
Ответ дляСоветчица Года
Ну такого точно не чула, це неможливо. Хочте, киньте в особисті ссилочку на ту сторінку, я спробую)))
Ну просто як технічно заборонити робити скріни? Таке є тільки в деяких групах в Телеграм. Хіба, може, і ФБ ввів платну опцію, хз. Але точно тільки для телефону, для ПК таке апріорі неможливо.
Советчица Года
• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Виявляється, що можливо. Ось відкрила з телефону чоловіка і на свій зробила фото. Це повідомлення з´являється, коли я хочу на тій сторінці зробити скріншот.
Ответ дляСоветчица Года
Прикольно, я таке бачила тільки на початку війни в Телеграм. Це заборона тільки для додатку з телефона, з ПК зробити пробували?
Советчица Года
• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Ні. І не вийде спробувати (
Советчица Года
• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Ну в будь-якому випадку для пк такі заборони неможливі
Ще до іншого првернуся. Виходить, що якщо буде репост то вони побачать, що їм доступ обмежено? Так?
Гопница-Советчица• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Возможно.
Есть опция запретить копирование со страницы и отдельно - запретить скринить.
Как работает - не знаю
Гопница-Советчица• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Ну з пк це точно неможливо заборонити
Возможно.
Авторские тексты не копируются при защите. Просто вы не попадали на такое еще. Погуглите
Гопница-Советчица• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Погуглю, ви праві, бо таки на них буде захист. ФБ останнім часом багато обмежень робить.
Навіть не у фб справа. Наприклад, деякі книги є у доступі онлайн, але копіювання/скрін заборонені
Советчица Года
• 09 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Ви знаєте, як к можна поставити цей захист?