Olgusya• 09 апреля 2023

Негідна поведінка деяких бійців ЗСУ

Під дописом про фемінітиви у війську (сержантка, лейтенантка, полковниця) робиться ось такий треш. Після війни з цими людьми буде страшно жити. Але я от не знаю, чому одні нормальні, а інші прикриваються ПТСР. Думаю, що в усіх ПТСР, але хтось і до війни був лайном.
автор Olgusya • 09 апреля 2023
Ось іще один. І захищають одне одного
ВЗРЫВ_МОЗГА• 09 апреля 2023
А если бы он был не в военной форме на фото, тема бы о чем была?
gizma2019• 09 апреля 2023
Это наше общество и в ВСУ люди из нашего общества, потому глупо считать, что все кто в ВСУ по умолчанию хорошие. Там разные как и во всех других сферах жизни.
Чашечка кофе• 09 апреля 2023
ЗСУ складається з нашого суспільства і люди там такі ж самі, як і на вулиці, в магазині будь де

Я - дівчина, але меня не подобаються фемініттви. Особливо -киня- історикиня, членкиня і тд
Onyx83• 09 апреля 2023
Вы не знали, что военные - это люди разного социально -культурного уровня, мышления, воспитания и пр?
автор Olgusya • 09 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе

Жінки в ЗСУ за фемінітиви. Але їм закривають рота подібні персонажі
чаревна• 09 апреля 2023
А зачем вы принесли сюда, чей то срач? Ваша роль в нем какая, судья?
автор Olgusya • 09 апреля 2023
Ответ дляOnyx83
Я дещо в шоці з борзості та ненависті до всіх тилових. Там же один із них бикує на лікаря, який працює в тилу, а не на передку
Мимо_шла• 09 апреля 2023
Тю, просто срач в комментариях,не считаю это преступлением.
Мимо_шла• 09 апреля 2023
Ответ дляOlgusya
Имеет право, у вас на руках умирал человек из-за того,что не хватает опытных врачей?
Чашечка кофе• 09 апреля 2023
Ответ дляOlgusya
Знову таки Twitter показує позицію лише невеликої кількості людей
МаМарго• 09 апреля 2023
Як сказав один військовий зі стажем ,що в армії як і в суспільстві є різні люди. Не зачаровуйтесь
автор Olgusya • 09 апреля 2023
Ответ дляМаМарго
Згодна. Бо ми героїзуємо і зачаровуємось, а потім ступор від ось такого
gorob4uk• 09 апреля 2023
Як був бидлом то таким і залишився.
Kusalochka• 09 апреля 2023
А если бы это быдло было не в ЗСУ? Что бы она тогда писала?
Мимо_шла• 09 апреля 2023
Ответ дляOlgusya
Так идите вместо него на фронт. Судить этих парней так легко, да? Грубо говорил, а вы знаете что он видит каждый день? Пусть ваш муж/сын/отец заменит его и парень пойдет на реабилитацию
neortoju• 09 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
100%, идиоты есть везде. При чем тут ВСУ, автор? Или вы думали, что туда идут те, кто прошёл исповедь и ведёт правидный образ жизни пушистого одуванчика?
Наталья-249d• 09 апреля 2023
Удалено администрацией...
Чашечка кофе• 09 апреля 2023
За статутами звернення пані/ пані капітан, майор, полковник тд.
автор Olgusya • 09 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Просто забанила б. Але людина порушує уставну поведінку, ображає жінку, ганьбить армію.
Мимо_шла• 09 апреля 2023
Ответ дляOlgusya
Какой устав?
Он вам пишет не от лица ЗСУ, а от себя как обычного гражданина
автор Olgusya • 09 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Чому він накинувся на автора поста? Там безоібдний текст. Знайшов козла отпущенія у вигляді жінки?
Наталья-249d• 09 апреля 2023
Ответ дляOlgusya
Та то вы не весь текст прочли.Там баба-провокатор
автор Olgusya • 09 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Пані капітан стало з 2018 року. І це неправильна форма, бо пані - жіночий рід, капітан - чоловічий. Треба узгоджувати в роді. Ось військова пише
Руки прочь от сирени• 09 апреля 2023
А про гранты хоть грубо, но таки правда... Пока не было грантов и феминистических плюшек - им было все равно, женщины-майоры они, майорки или вообще подМайоры ))
автор Olgusya • 09 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Какой устав?
Він зараз на службі
автор Olgusya • 09 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
У вас є докази, що хтось отримує за це гранти? Фонди, сорос, родітєль 1, родітєль 2. Повна зашореність. От хто вам сказав про гранти?!
Jsolo• 09 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе

Тільки господарка чи господиня подобаються? Бо як тільки жінка має спеціальність і професію, за що власне і боролися наші жінки все життя, то всі фукають від фемінітивів. А от домогосподарка, прям, пісня для вух
Onyx83• 09 апреля 2023
Ответ дляOlgusya
Это не от погон зависит. Такой быкует и будучи менеджером или принеси-подай где-то в забегаловке или СТО.
Наталья-249d• 09 апреля 2023
Ответ дляJsolo
Ага.А членкиня или медекиня просто мед для ушей