Під дописом про фемінітиви у війську (сержантка, лейтенантка, полковниця) робиться ось такий треш. Після війни з цими людьми буде страшно жити. Але я от не знаю, чому одні нормальні, а інші прикриваються ПТСР. Думаю, що в усіх ПТСР, але хтось і до війни був лайном.
Чашечка кофе• 09 апреля 2023
ЗСУ складається з нашого суспільства і люди там такі ж самі, як і на вулиці, в магазині будь де
Я - дівчина, але меня не подобаються фемініттви. Особливо -киня- історикиня, членкиня і тд
Ответ дляЧашечка кофе
Жінки в ЗСУ за фемінітиви. Але їм закривають рота подібні персонажі
Чашечка кофе• 09 апреля 2023
Ответ дляOlgusya
Знову таки Twitter показує позицію лише невеликої кількості людей
Ответ дляOlgusya
Згодна. Бо ми героїзуємо і зачаровуємось, а потім ступор від ось такого
Так идите вместо него на фронт. Судить этих парней так легко, да? Грубо говорил, а вы знаете что он видит каждый день? Пусть ваш муж/сын/отец заменит его и парень пойдет на реабилитацию
Ответ дляgizma2019
Это наше общество и в ВСУ люди из нашего общества, потому глупо считать, что все кто в ВСУ по умолчанию хорошие. Там разные как и во всех других сферах жизни.
100%, идиоты есть везде. При чем тут ВСУ, автор? Или вы думали, что туда идут те, кто прошёл исповедь и ведёт правидный образ жизни пушистого одуванчика?
Ответ дляМимо_шла
Чому він накинувся на автора поста? Там безоібдний текст. Знайшов козла отпущенія у вигляді жінки?
Наталья-249d• 09 апреля 2023
Ответ дляOlgusya
Та то вы не весь текст прочли.Там баба-провокатор
Руки прочь от сирени• 09 апреля 2023
А про гранты хоть грубо, но таки правда... Пока не было грантов и феминистических плюшек - им было все равно, женщины-майоры они, майорки или вообще подМайоры ))
Ответ дляStiflers Mom
У вас є докази, що хтось отримує за це гранти? Фонди, сорос, родітєль 1, родітєль 2. Повна зашореність. От хто вам сказав про гранти?!
Ответ дляЧашечка кофе
Тільки господарка чи господиня подобаються?
Бо як тільки жінка має спеціальність і професію, за що власне і боролися наші жінки все життя, то всі фукають від фемінітивів. А от домогосподарка, прям, пісня для вух
Наталья-249d• 09 апреля 2023
Ответ дляJsolo
Ага.А членкиня или медекиня просто мед для ушей