Працівниця року• Изменено 09 апреля 2023
Що це може бути? Важко дихати
В четвер потрапила під ливень, хвилин 10 пробула під дощем, зтікала вода з волосся.. одежа майже не промокла (захисна куртка була). Після того почались місячні і було погано як я думала через них, а тепер не знаю.. Сьогодні вранці стало важко дихати… давить в грудях і кожен вдих важко…зявився кашель нізвідки.. є зв’язок?
В мене грудна дитина, що можна пропити? Дитина в калясці під дощовиком була, то я можу ще й заразна бути для неї?
Не вмію заміряти• 09 апреля 2023
Може у вас бронхіт? Чи пневмонія? А може нічого. Сходіть до лікаря, нехай хоч послухає
Працівниця року
• 09 апреля 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Йти з дитиною в поліклініку не дуже хотілося б(( а ще й прийом можливий через тиждень до сімейного…
Новорічна пальма• 09 апреля 2023
Бронхит или пневмония и даже сердце.
От сердца можно задыхаться при высоком давлении.У меня у отца недавно так было,скорую вызывала.
Сходите сделайте рентген для подстраховки
Я делала рентген.У меня был бронхит антибиотик не помогал, что врач выписала,затем проколола сама себе витамин С в ампулках, дышать стала,а то задыхалась.
От бронхита еще подорожник пакетик подорожника, стаканом кипятка заливать на 15 минут ,пусть настоится не меньше 15 минут и пить,но мне не помогло.
Еще могу есть перец чили тоже и от бронхтитов вернее,если вирусный бронхит.Тут писали на Советчице он чаще вирусный,тогда антибиотики не помогают.
Калину попейте если можно,кипяток,сахар калина,ягоды подавить.
Калина давление снижает,вдруг низкое у Вас.
Проверьте сатурцию в интернете написано задержать дыхание,нормально если 30 секунд продержитесь,чем больше тем лучше,
До 30 секунд то не очень.
Хотя когда отцу скорую вызывала ,у него была температура,головная боль сильная,тяжело ему дышать стало и боль в легких в груди,он всего на 17 секунд задержал дыхание,а приехала скорая проверила сатурацию хорошая,а давление 190 на 90
До 30 секунд то не очень.
ТАЗератти• 09 апреля 2023
Ответ дляПрацівниця року
У вас ’колег’ з катання колясок не має? Знайома б зачекала, ви б до лікаря заскочили.
Насправді що завгодно може бути і краще записатися до лікаря. Поки пити рідину просто літрами, я коли захворіла на бронхіт, а дитині було 3 місяці, якимось дивом за півтора дні на чаях звичайних вискочила з нього, але таке мені тільки раз вдалося.
У понеділок-вівторок зробіть клінічний аналіз крові, глянете то вірус чи бактеріалка. Далі вже з лікарем вирішуватимете як далі діяти.