Шалена красуня• 09 апреля 2023
Порадьте ресторанчик центрі Києва недорогий)
Треба відсвяткувати ДН з 3 подругами. Тобто нас буде всього 4. Треба затишне місце з адекватними цінами. Ми невибагливі:) бажано в районі метро Арсенальна, Театральна або Хрещатик. Можна навіть класну кав´ярню зі смачними десертами та салатиками
Просто красавица• 09 апреля 2023
Мусафір всі дуже хвалять. Сьогодні хотіли зайти, то черга аж на вулицю. Причому у всіх трьох ресторанах.
Хи хи, ну ну• 09 апреля 2023
Немного не по теме - а в паб не хотите? Для 4 девочек будет отлично и весело.
Телепузик• 09 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Я хочу) посоветуйте
Шалена красуня
• 09 апреля 2023
Ответ дляПросто красавица
Хочеться чогось більш святкового) але там смачно, так
Шалена красуня
• 09 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А який?)
Хи хи, ну ну• 09 апреля 2023
Ответ дляШалена красуня
А який?)
Не знаю - смотрите что к вам ближе - портер, зис из пивбар - их много.
сою не люблю• 09 апреля 2023
Вери велл кафе. Мы там с подружками др отмечаем. Салаты вкусные, стейк из ошейка просто божественный. Цены очень адекватные