Акукарача• 09 апреля 2023

Син. Чи добре ми зробили? Які є варіанти

Син першокурсник. Готувався вступати в універ в Україні. Почалась війна . Хоч на й на заході, але перелякались і в терміновому порядку почали шукати варіант закордоном з того що встигали. Син не хотів. Ми його трохи примусили. Розмовляли переконували і т.д. Погодився. Тепер пройшов рік і він дуже нещасливий. Каже що ми винні. Це був не цого вибір. Чужа мова люди. Друзів нема. Незабаром йому 18 то й додому не зможе їздити.
І він зажурився. Хотів би в укр.універ але якщо і вдасться перевестися то на контракт. А так в минулому році мав хороший нмт. Був би на бюджеті. На перший курс не дуже хоче. І я бачу в нього прям депресія:(. Нас слухати не хоче бо ми вже його "нарадили".
Хочу почути думки. Може знайдеться вихід.
Мимо_шла• 09 апреля 2023
Ответ дляIvanka Tramp
Удалено администрацией...
Ну пусть тоскуют,этому все равно никогда не бывать

klux• 09 апреля 2023
Ответ дляdiamond_shop
не переймайтеся, медики навчаються очно) принаймні моя очно вчиться, Богомолець на дистанційці. то не навчання
Ваша в каком? В ОНМедУ вроде дистанционка была. Хотя может и вышли уже, давно там не была. Я как представлю, какие врачи получатся из тех студентов, что попали на ковидную учебу...а потом еще война
Веточка сакуры67• 09 апреля 2023
Я тоже мама студента в Словакии. Правда мой сам хотел и поступил в более зрелом возрасте. По разному тут учатся, не мало и таких кто не выдерживает, пьют, гуляют или хвостов наберутся, не справляются и отчисляют. Тут не договоришься как у нас. Особено тяжело первокурсникам. Так что тоже не все радужно и с работой тоже тяжело. Словаки сами многие не могут устроиться. А студенческий ВНЖ законится и надо будет опять что-то думать. Можно оказаться на том же заводе по этой причине.
МАМА НИКИТКИ-2• 09 апреля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Не підлягають мобілізації чоловіки до 27 років, якщо вони не служили в армії і не мають військової кафедри. На строкову службу зараз не набирають. 18 річні на фронт потрапляють добровільно.
Де це ви таке взяли?
mikshyta• 09 апреля 2023
Ответ дляАкукарача
Ну да. В Харкові не страшно було минулої весни зовсім. І навіть батько з своїм сином випускником не загинув. Геройка. Що тоді мільйони людей роблять в інших країнах?
Чесно… Половина з них просто живе на шару і подорожує. Мені дійсно жалко людей, які втратили все, що мали, які втратили рідних. У них не має іншого виходу, їм потрібно виживати. А от тих дармоїдів, які жили в безпечних (більш-менш) регіонах, які залишили рідних і користуються європейською шарою, мені не зрозуміти. Щнаю таких дуже багато.
Авокада• 09 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Уже потеряна нить разговора.
Кто то писал что постоянно видит ракеты на западной. Вот прям постоянно их видит. Спросила у одной, ответила вторая.
Надеюсь объяснила.
туда тоже прилетало.покоя нет нигде.
вы уцепились за слово ’постоянно’.
так ещё война не закончена и как будут развиваться события никто не знает.
Элочка LA• 09 апреля 2023
Ответ дляКараПузовна
Удалено администрацией...
Якась скажена логіка, яка не вкладається в голові адекватних людей. І чому ви вирішуєте і в хамському тоні пишете, де і кому бути?
Элочка LA• 09 апреля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Ну да, война,ракеты,окоп, смерть или инвалидность, это попытку суицида не вызовет?
Какие ракеты в Ужгороде, Черновцах, Мукачево, Черкассах, Ивано-Франковской области? И какое отношение окопы имеют к вчерашней школьнице?
Читаю по вечерам• 09 апреля 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
ВНЖ сейчас пока что не нужен , достаточно временной защиты.
А на счет пьют и гуляють, то есть и такие, что гуляють, а учаться неплохо.
От человека зависит. От воспитания

Gutka• 09 апреля 2023
Ответ дляАкукарача
Один з варіантів це перевестися на 2 курс контракту. А ми оплачуєм. Оскільки ми припустилися помилки.
В Словаччині безкоштовне навчання?
Mesalina• 09 апреля 2023
Можливо Вам потрібно поїхати до сина і побути певний час з ним. Йому там самотньо. Коли є рідна людина поруч, то можливо і зміниться рішення у нього залишитися, підтримайте його не на відстанні а поруч!
yana borozenec• 09 апреля 2023
Я розумію,що ви переживаєте,це ж ваша дитина.Але він хоче повернутися.Не всім подобається за кордоном жити.Він або повернеться без вашого дозволу,або буде там мордуватися,добре якщо депресія не почнеться.
Shaan• 09 апреля 2023
Ответ дляАкукарача
Студентів поки не беруть.
Ключевое слово поки.
Скажите ему, что под Бахмутом его ровесникам некогда впадать в депрессию, им выжить бы.
Shaan• 09 апреля 2023
Ответ дляНеГолосую
Я розкажу з іншої сторони. Мій син цього року вступає в академію сбу, йому 16. Його брат близнюк в кнуба. Це мої молодші. Старший в Шевченка на біотехнології. Всі його однокласники, а їм по 18, на місці, вчаться в Києві. Всі однокласники молодших на місці, закінчують школу, готуються вступати. Ми в близькому передмісті Києва, я працюю, чоловік викладає в військовому закладі.
Коли я читаю мам дітей і їх істерики, мені здається я в якійсь іншій реальності живу. Так, я люблю своїх дітей, мені на них не плювати. Я впевнена, вони адаптуються в будь-якій реальності, і в воєнний час, це час можливостей, як ніколи. І оточення моє теж на тій же позиції. Ми що якісь інопланетяни?
Мне тоже странно. Моему тоже 16, 11 класс, его одноклассникам 18 ещё никому нет. Самому старшему в классе 18 будет в августе. Из 11 мальчиков класса в Киеве человек 5. Поступать за границу будут 10 из 11. Киев.
Alve• 10 апреля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Він оскаржив рішення суду, я сподіваюся. Мав право.
Вы читали статью? Суд послал служить
Oksana0612• 10 апреля 2023
Ответ дляAlve
Вы читали статью? Суд послал служить
Суд дав 30 днів на оскарження рішення.
Alve• 10 апреля 2023
Ответ дляOksana0612
Суд дав 30 днів на оскарження рішення.
А мог не дать?

П.сы: решение не удивило?
Мама девчонок• 10 апреля 2023
Ответ дляАкукарача
Каже ’ там всі придурки’. Ну коли на нервах. А так. Не знаю. Каже не веселі вони. Нудні.
Автор, або вчиться на Ваших умовах, або робить те, що хоче, але йде на самозабезпечення. Поки Ви забезпечуєте, він дитина і рішення приймаєте ви з чоловіком. Менше панькайтесь.
Oksana0612• 10 апреля 2023
Ответ дляAlve
А мог не дать?

П.сы: решение не удивило?
Подасть апеляцію на рішення, надасть довідку в ТЦК з університету, що являється студентом очної форми, мобілізації не підлягає. І по історії.

Alve• 10 апреля 2023
Ответ дляOksana0612
Чувак служит уже больше года, его мобилизовали в феврале 22-го. А с чего вы решили, что решение аппеляционного суда будет другим?
seami• 10 апреля 2023
Я вважаю, що ви вчинили правильно, але оскільки в нього така складна адаптація, то можливо треба бути поряд з ним, не вдома, а там. Запропонувати не вирішувати питання ражикально, а приїхати, побути разом, якщо ви можете виїхати. Важкий вибір і велика відповідальність, звісно, але аж боляче читати, що дитина відчуває себе покинутою і нещасливою((
tanysha777• 10 апреля 2023
Звичайно переводьте
В любий момент депутати внесуть зміни в 23 статтю - депресію як рукою зніме !
Oksana0612• 10 апреля 2023
Ответ дляAlve
Це одиничний випадок, непорозуміння скоріше за все. Є порушенням в процедурі повідомлення ЦК. Рішення має право оскаржити.
Leeloo_aloha• 10 апреля 2023
Ответ дляАкукарача
Ні. Його друзі пішли в той універ що ц він хотів:(
Швидше вони розказують як кльово. Гуляють. Тривоги. Часто пар нема . Блекаут то романтика
Що за дит садок, які друзі й гулянки? Хай дорослішає. Уріжте йому фінансування, хай після пар йде на підробіток. То не буде часу депресувати.
Leeloo_aloha• 10 апреля 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
100%. Прям в Словаччині супер майбутнє-без мови, без друзів. Загнали хлопця в депресію, поки його однолітки спокійно вчаться на заході України. І ні у кого дітей студентів 18річних не погнали воювати.
Сьогодні непогнали. А через 3 роки поженуть.
Марфа Васильна Я.• 10 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Уже с 17...
Кто вам сказал? Месяц назад выехала моя двоюродная сестра, потому что сыну в июне 18.
lilyD• 10 апреля 2023
А як з практикою студентів в Україні? Щось пропонують зараз? Сумніваюся дуже…
З працею теж складно, навіть іт
Говоріть з ним про перспективи, бо у воюючій країні не лише у ракетах справа…
Darina26• 10 апреля 2023
Ответ дляАкукарача
Зможе якщо піде на 1 курс. А на 2 на контракт тільки.
Ну так пусть идет на первый, куда хочет. Только поговориит с ним и обьяснить перспективы. Я из Днепра, у знакомых куча студентов поступивших в этом учебном году,в том числе и мальчиков. Нормально все. Если у человека действительно депрессия а не капризы, то стоит прислушаться к его желаниям. Тем более это мальчик. Нельзя ломать.
alisa0612• 10 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
тут люди думают как выехать,а вашему всё не так.
дело же не в друзьях,а в его некоммуникабельности.
если сидеть в углу как паук,то тебя никто кружить не будет.
надо интегрироваться.
время сейчас такое, что никто никому не нужен.
полностью согласна. дело ведь совсем не в вузе или стране а в самом человеке. дело в нем. И все тоже самое повторится и в другом вузе. Пусть общается,учит языки и не винит всех на свете