Задолбулька• 09 апреля 2023
У вас часто буває поганий настрій, хандра?
Скільки раз в тиждень/місяць?
ХвостПистолетом• 09 апреля 2023
28-29 дней в месяц плохое настроение, в остальные дни нормальное.
Відірву та викину• 09 апреля 2023
Зараз так, частенько. Якось життя на паузі, нічого нн радує, навпаки все дратує.
КинДза• 09 апреля 2023
Так, часто, майже щодня находить хандра. .Але швидко проходить, намагаюсь переключитись на якусь справу, щоб депресуха не затягнула надовго.
И.О. человека• 09 апреля 2023
Сейчас да. Но особых причин для радости, когда в стране такое, я не вижу. .
Дуняша• 09 апреля 2023
Часто. Пока не выпью винишка - не попускает. Плюс работа стрессовая . Замкнутый круг
Акуна_Матата• 09 апреля 2023
Майже щодня, особливо в робочі дні. Я навіть деколи прокидаюсь зранку засмучена і розбита , хоча колись на ранок думки завжди були ясніші . Перша причина мого смутку - фінанси , бо те, що я заробляю не вистачає вже навіть на скромне життя. . Вибору роботи з більшими зп - нема, бо мале місто. Кручусь, як білка в колесі, щось і підзаробляю - все одно мало. І від цього вічно стомлена
Патріотка з дивану• 09 апреля 2023
Так, сьогодні хандрю, була в ТЦ сьогодні, таке все дороге, що я аж засмутилася, якесь таке життя важке( і я розумію, що в мене ще не найгірша ситуація.
Задолбулька
• 09 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Ви якось з цим боретесь?
Задолбулька
• 09 апреля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Дратує і мене все, часом просто заставляю себе промовчати, бо їдко колю словами близьких в такі моменти
Задолбулька
• 09 апреля 2023
Ответ дляДуняша
Я пробувала але не хочу це робити часто, тому не вихід для мене
Задолбулька
• 09 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Мене часто криє взимку, коли сонця мінімум, чорнота і дубак.
А мене, навпаки, літом. Бо мені за себе стидно, коли літом сонце, гарна погода, а я злюсь.
Краще із-за цього люблю зиму і осінь.