Ватажок "Вагнера" оцінив сили ЗСУ для контрнаступу і спрогнозував його терміни.Ватажок ПВК "Вагнера" Євген Пригожин повідомив, що Україна нібито зібрала до 400 тисяч чоловік особового складу для майбутнього контрнаступу. На думку "путінського кухаря", ЗСУ перейдуть в атаку приблизно через тиждень.
Такими відомостями керівник найманців поділився під час зустрічі з "Кібер Фронт Z", російською групою так званих "активістів". Пригожин заявив: "Через тиждень орієнтовно українці повинні почати наступ. Зараз вони поки не починають — чекають, коли остаточно просохне грунт. Можливо, чекають додаткові "прибамбаси" — ракети, бронетехніку. У них зібрано 200, за деякими джерелами, до 400 тисяч особового складу".
Ватажок ПВК "Вагнера" заявив, що ВСУ не можна недооцінювати. Він також занив про необхідність виробляти і доставляти на фронт достатню кількість боєприпасів. А ще Пригожин запропонував закрити кордони Брянської, Курської та Бєлгородської областей.Окремо Керівник найманців розкритикував росЗМІ за спроби заспокоїти населення РФ: "Не можна ховати проблеми — ворог серйозний і добре підготовлений. Якщо він сьогодні піде і дійде до російських кордонів — ситуація зміниться у зворотний бік. Ми на всіх ділянках фронту допустити це не можемо".Контрнаступ ЗСУ: остання інформація
Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що партнери готові зробити все для підтримки майбутнього контрнаступу України та повернення територій.
За словами представника ГУР Андрія Юсова, важливі рішення щодо контрнаступу приймаються в останній момент. Про них знає строго обмежене число осіб.
Як повідомили аналітики з Інституту вивчення війни (ISW), реакція так званих російських "воєнкорів" на нібито витік "секретних документів" Пентагону показує, що вони бояться контрнаступу ЗСУ.
В ОК "Південь" розповіли, як рашисти звозять мирне населення в місця дислокації своїх підрозділів. Вони хочуть використовувати людей в якості "живого щита". Терорист Ігор Стрєлков (Гіркін) визнав, що останні півроку РФ зазнає тільки суцільних поразок.
Ответ дляStrelka_007
А це якраз правда, пташки будуть і багато. Але ми все просеремо якщо чоловіки ховатимуться за липовими довідками. Людей мотивованих і навчених об´єктивно не вистачає. А ті що більше року нон-стоп воюють потроху вигоряють.
Але на Порадниці ця тема не популярна, завжди приємніше чужими руками (здоров´ям, смертями) перемагати.
А какая мотивация у русского,который с Владивостока едет в Украину на войну?Только деньгами заманивают на контракт.Многих обманывают,многих убивают и делают инвалидами.Одно дело-в тылу,а другое-на поле боя.Все жить хотят.Бесплатно русский не поедет никуда
Они почему зеков брали?Потому что никто в здравом уме не поведется на такое
Strelka_007• 10 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Мені, якщо чесно, кацапи і їхня мотивація взагалі до лампатури, як і їхні втрати на полі бою (чим більше тим краще). Там на раші людське життя має традиційно нульову цінність, вони і мільон поставлять під ружжо, дурнів там багато.
Мене хвилює виключно наша готовність, комплектність і мінімізація людських втрат.
Kvitkaliliia• 10 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Та що вже там. Мільйон, мільйон хлопців зібрались!
Вранці була інфо, що якийсь витік інформації був з Пентагону і це сповільнює наступ і змінює плани
Ну, не знаю
Я більше вірю очам і вухам, ніж якимось ’’витокам інформації ’’
Всем добрый день!
Есть предложение, может кто то посмеется, кто то постебется, кто то согласится, все имеет место быть.
Через неделю Пасха, я помню верующие люди говорили, что в этот день небо открывается и можно попросить бога о чем то.
Давайте попробуем, попросить бога, за наших военных, за нашу Украину, за мир. Чтоб бог их не оставлял, дал защиту, покровительство.
Дал нам нашему народу мирную жизнь на нашей территори.
Понятно, это желание сейчас у каждого. Но пусть они будут чаще в эти дни.
Мира нам и Победы!
Ответ дляLydmila408
Наші молодці..Вони не підуть туди ,де їх чекають..
Я у рашек дивлюсь новини..Не буду писати де,але вони там пишуть ,що наші накопичують війська в одному місті і пондони привезли наші і т.д і т.п.
Рашки занепокоєні..
Ми глибоко занепокоєні їхнім занепокоєнням))
Соната любви• 10 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
кошевой, паровознюк, арестович, тищенко, батальон монако и так далее по списку, когда перестанут прятаться?
почему они не воюют?
ну это если по справедливости.
а если без справедливости и руками простого народа, то в таком случае, начинать готовить резервы нужно с 18 лет.
мобилизовать не только мужчин, но и женщин.
почему они не воюют?
ну это если по справедливости.
Strelka_007• 10 апреля 2023
Ответ дляСоната любви
почему они не воюют?
ну это если по справедливости.
почему они не воюют?
ну это если по справедливости.
Мене, чесно кажучи, більше хвилює чому мій чоловік цивільної професії вже більше року воює за себе, за батальон Монако, за Тищенків і ще за тисячі хитрожопих здорових чоловіків з липовими довідками, діагнозами і фейковими опікунствами, волонтерствами і т.д.
Соната любви• 10 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
вот пока к власти не будет требований, кошевых и прочих отправить на фронт.
то и будут обычные мужчины без отдыха воевать.
но у нас обычно претензии предъявляют к простым людям.
ни разу за год войны общественность не высказала свое отношение ко всему происхоядящему.
даже после награждения эскортницы, все молча проглотили.
Inno4ka-ya• 10 апреля 2023
Ответ дляZhukOlena
Що я щойно прочитала???? Вам не шкода цивільних??!!!
Рашинских нет. Только наших
Ответ дляСоната любви
+ 1000000, не на тех обижаются
Ответ дляStrelka_007
Но вы не такая, не прячетесь, и уже в окопе?
Strelka_007• 10 апреля 2023
Ответ дляRuovet
Чоловік більше року вже воює. Вдома був кілька днів. Двох батьків одночасно з родини пропонуєте забрати поки інші чилять, чи яка ваша пропозиція?
KozaNostra_I• 10 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Эта утечка была ещё в январе, актуальность информации в ней по состоянию на декабрь прошлого года, а разогнали просто только сейчас.