Strelka_007• 10 апреля 2023
Петиція про можливість демобілізації після 18 міс служби набрала 25 тис.голосів
Привіт, дівчата!
Отже, петиція нар.депутата Гончаренка про можливість демобілізації для тих хто вже відслужив 18 місяців набрала необхідні голоси. За Законом тепер її має розглянути Президент.
Разом з тим зареєстрований законопроект #9152 того ж автора щодо можливості демобілізації після 18 місяців служби.
Які думки з цього приводу? Знову зіллють щоб зекономити на підготовці резервів?
Соната любви• 10 апреля 2023
не поняла, кто и кого сольет, чтобы сэкономить на подготовке резервов?
вы против демобилизации после 18 мес службы?
KateFrosty• 10 апреля 2023
А резерви туди рвуться? Ну, хоча б щоб стати резервами. Тільки і читаю про те, а як відкосити чоловіку.
По темі - я підтримую петицію. Чоловік з 5 березня минулого року без відпустки
Соната любви• 10 апреля 2023
Ответ дляKateFrosty
а зачем мужчинам отдых?
отдыхать могут только женщины, маникюры, педикюры, а мужчина должен в окопе жить.
Ответ дляKateFrosty
Мій так само з березня минулого року, кілька днів дали поховати маму і все.
Це вже має бути задача держави замотивувати, підготувати і забезпечити резерви. Далеко не всі демобілізуються після прийняття закону. Але бійцям потрібна ця опція щоб не відчувати себе кинутими на призволяще державою і суспільством.
ВасильевнаЯ• 10 апреля 2023
Думаю, навряд ли дело дальше пойдет, отклонят петицию, это ж надо не только кем то заменить их, но еще и обучить эту замену. Легче ведь оставить так как есть.
Ответ дляВасильевнаЯ
Зараз буде важче відхилити ніж восени, бо росте хвиля невдоволення. Петиція дуже швидко набрала голоси, паралельно створений законопроект. Тобто, вже більш системний підхід до питання.
SlawaUkraine• 10 апреля 2023
Ответ дляKateFrosty
Зарплату солдат урезали , прав у них в армии меньше чем на гражданке , наказания ужесточили ,за оставление позиции 5-10 лет тюрьмы могут дать , военная подготовка слабая, погибает много , вот по какой причине рватся на войну парню с улицы гражданскому? посмотрев тв марафон?
Ответ дляСоната любви
Я навпаки ЗА прийняття закону обома руками. Попередні ініціативи восени Рєзніков за дорученням Президента злив як я вважаю з міркувань економії грошей. Не знаю на що сподівалися ´кабінетні генерали´ з МО, але факт що резервів немає.
Соната любви• 10 апреля 2023
Ответ дляksyuha831
А до чого тут жінки? Питання про чоловіків, що одні вдома, а інші вже рік в окопах сидять.
а чем мужчина хуже женщины?
он не имеет права на жизнь?
у нас равноправие.
вполне можно создавать женские подразделения.
он не имеет права на жизнь?
у нас равноправие.
Ответ дляStrelka_007
Дело не только в деньгах, не успевают они готовить столько резерва
ВасильевнаЯ• 10 апреля 2023
Ответ дляСоната любви
а чем мужчина хуже женщины?
он не имеет права на жизнь?
у нас равноправие.
он не имеет права на жизнь?
у нас равноправие.
та пусть бы сначала отменили отсрочки многодетным и не выпускали мужчин вывозить за бугор своих тещей, уже бы кучу мужиков можно было бы на замену отправить, от женщин там толку никакого не будет.
Ответ дляСоната любви
а чем мужчина хуже женщины?
он не имеет права на жизнь?
у нас равноправие.
он не имеет права на жизнь?
у нас равноправие.
Як мінімум тому, що в сім´ї де є діти неповнолітні, хоча б один з батьків повинен бути з ними. Тому так, по одному члену сім´ї з родини, а чоловік чи жінка без різниці, по бажанню.
Ответ дляСоната любви
а чем мужчина хуже женщины?
он не имеет права на жизнь?
у нас равноправие.
он не имеет права на жизнь?
у нас равноправие.
Я теж за рівноправність. Єдине що, двох батьків одночасно мобілізувати не можна.
Також я за відміну всіх шпарин з опікою, волонтерством і повну ревізію всіх довідок ВЛК, діагнозів щодо непридатності і за квоту мінімум 30% для держ.службовців всіх рівнів. А ще я за мобілізацію військових, поліцейських і силових пенсіонерів призовного віку. Тупа ситуація що дідів 55+ цивільних професій призвали, а військових ´пенсіонерів´ 45-60 років чомусь ні. Де тут справедливість?
Ответ дляgizma2019
Тут справа не в тому, що не встигають, а в тому, що його взагалі ніхто не готує.
Вже рік великої війни, а резерву нуль.
Історії про те, що на нуль відправляють непідготовлених бійців знають усі.
Вже рік великої війни, а резерву нуль.
Ответ дляgizma2019
Не хочуть. Питання лише в грошах, реформі воєнкоматів і відміні пільг і відстрочок для хитрожопих категорій населення.
Соната любви• 10 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
вы думаете там один резников все решает?
закон об ужесточении наказания военных не резников предложил.
и все прекрасно знают, где и на каких участках люди без отдыха и ротации.
каждый день люди пишут обращения к...
результата 0.
за год войны никаких изменений.
каждый день люди пишут обращения к...
результата 0.
за год войны никаких изменений.
Ответ дляВасильевнаЯ
Саме так, ця санта-барбара з супроводом і вивозом хромих чіхуахуа вже кумарить. По-суті, одні гинули перші півроку, поки інші мали змогу оті гнилі довідки поробити користуючись шпаринами в законах.
Всі ці пільги і відстрочки треба відмінити і пере повірити ´хворих´ незалежною комісією.
Ответ дляStrelka_007
Серьезно? И что делать людям у которых в семье инвалиды?
Ответ дляСоната любви
каждый день люди пишут обращения к...
результата 0.
за год войны никаких изменений.
каждый день люди пишут обращения к...
результата 0.
за год войны никаких изменений.
Звісно, Рєзніков не один приймає рішення. Та і байдуже хто там крутить рулетку. Є нагальний запит суспільства на справедливість і рівноправ´я в питаннях мобілізації, цей запит мають задовольнити наші керманичі.
Зрештою, держава це ми. Під лежачій камінь ви самі знаєте...
Ответ дляВасильевнаЯ
Сегодня прочитала в контакте, в группе пригожина. Кацапы считают, что если мы женщины будем воевать, им пипец будет. Мы злые, будем мстить за мужей и сыновей...
Это после того, как он про 400 тыс написал. Они не поймут, где мы столько народа набрали, возможно в это кол во входят эти женщины ..
Пусть бояться, раз такие мысли пошли
Ответ дляgizma2019
Майже в кожній третій-четвертій родині знайдеться інвалід якоїсь групи. Якщо мобілізований єдиний прямий родич (син, онук), то одне кіно. А по факту опіку поофомлювали масово просто щоб не йти на фронт. Часто навіть над дуже дальніми не одинокими родичами. Про фейкові шлюби з одинокими матерями або інвалідами не питав тут хіба лінивий. Про те як вивозять ´супроводжуючи´ інвалідів за кордон і не повертаються теж широко відомо.
Ответ дляStrelka_007
Так если оформляют на этого мужчину, значит ближе никого нет из желающих🤷
Про фейковые браки только тут читаю, какой в них смысл? Ну брак с инвалидом да, но это все равно не массово.
Навіть вчора тема була, де дівчина цілком серйозно писала ´ашотакова, мій знайомий оформив опіку над ЧУЖОЮ дитиною одинокої мами щоб виїхати в Європу до своєї родини ´. Це просто лютий трешак, чесно. Таке навіть коментувати якось дико.
Якщо в воєнний час влада тим схемам не може дати ради, треба просто повідміняти всі ці виключення для окремих категорій.
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Так судячи з Вашого питання (саму петицію не читала), петиція про можливість(!), а не обов´язковок.
Тобто ні про що.
Бо заборони демобілізувати когось немає і зараз.
Тобто ні про що.
Соната любви• 10 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
не будет положительного ответа.
многие с первого дня войны пошли добровольцами, многих в первые месяцы призывали.
с десяток тысяч наберется тех, у кого 18 месяцев истекает в начале лета, еще с десяток тыс. у кого к концу лета, начало осени.
чтобы такое количество людей демобилизовать, должны быть подготовленные резервы.
ну и самое главное, чтобы демобилизовать людей - должно быть оружие в достаточном количестве.
арта, авиация и так далее.