Цибулька зла• 10 апреля 2023

Що знайшов і продав мій син?

Вчора син 10 років розповів, що знайшов на вулиці якусь хрінь червоного кольору, що має відношення до електронних сигарет. Друг порадив йому цю хрінь продати і привів ,,покупця,, з свого двору, теж підлітка. Мій син продав цю хрінь за 290 грн, і по легенді перекупник цю хрінь приводить до ладу і продає ще дорожче старшакам.
Дівчата, дуже переживаю щоб не було якогось криміналу. Як думаєте, така історія правдива, чи дитина в щось вляпалася?
Непонятно• 10 апреля 2023
Дитинка вляпалась

сама себе прекрасная• 10 апреля 2023
Электронная одноразка. Никакого криминала
Заикальница• 10 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Новая так же стоит. И не нужно после чьих-то слюней обсасывать.
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Яку форму це мало?
Ну, розумієте, на вулиці можна знайти загублене кимось.
Розкмна людина повинна шукати власника, залишити в найближчому магазині, здати в бюро знахідок. Але ніяк не ПРОДАТИ?!
І неважлиао що це за предмет.

З приводу що це таке.
Це не наркотики. Це пристрій, куди можна залити що завгодно, хоч нікотин, хоч ’благовонія’, хоч запрещонку.

Ваш син порушив закон про заборону продажу пристоїв для розкурювання неповнолітнім!! Але це лише адмінка.
А от за продаж краденого можна загреміти в колонію.
Якби взяв собі, то з огляду на те, що не коштує 1000 грн, не тягнуло б на уголовку.
Але це можливо лише в тому разі, якщо той, хто загубив, серйозно займеться. На 99% не займеться. Але про цей 1% Ви повинні знати!

Зверніть увагу, тут дитину не за інтерес до куріння треба пропісочити, а за продаж ’знайденого’ (фактично краденого).
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Никакого? А взять чужое и продать?!
сама себе прекрасная• 10 апреля 2023
Ответ дляЗаикальница
Может там была на 1500 затяжек, они под 400 грн, а может на 3000, те больше 500 грн. Больше всего я бы переживала за пацана, который её купил и будет перезаряжать, они очень мощно взрываются, нельзя с ними такое делать.
Ашотакоя• 10 апреля 2023
Пустые одноразки продают по 20-30 грн.
Цена новой 250
Не сходится автор.
Врет.
Анютины ласки• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Никакого? А взять чужое и продать?!
Вы как будто не в Украине живёте, а в Германии.

В Украине сто процентов за это ничего не будет
Мрії у вирії• 10 апреля 2023
Запитайте яку воно мало форму? Якщо розмір і форму як подушечка гумки Дірол чи Орбіт..то це закладка з наркотою..сіль. А вони є червоні.жовті.сині.зелені. і форма жвачки один в один.

Любовь Калистратовна• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Яку форму це мало?
І неважлиао що це за предмет.

З приводу що це таке.

Смешная.
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки

Не 100, а 99, понимаете?
Начнем с того, что чистосердечное признание в интернете уже есть))
Это раз. А второе - даже если недоказуемо, мама должна похвалить ’дитину’? На другой раз велик на стоянке умрет и продаст или закладки начнет разносить. Тоже ’никто не узнает’. До поры до времени
Любовь Калистратовна• 10 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Какие 1500 400грн ? 5000 380грн.
Партизанка• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Яку форму це мало?
І неважлиао що це за предмет.

З приводу що це таке.

Дитині 10 років! Яка колонія????
Баби подуріли від декретів чисто .
Заикальница• 10 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Тогда это днище: покупать б/у восстановленные одноразки.
сама себе прекрасная• 10 апреля 2023
Ответ дляПартизанка
Дитині 10 років! Яка колонія????
Баби подуріли від декретів чисто .
Ага, дадут 8 лет срогача, как раз к 18 выйдет и сразу в армию
Мрії у вирії• 10 апреля 2023
А ще я би попросила знайти в інеті як воно виглядає.і зразу буде зрозуміло. Бо коли він те бачив.то він найде.
А ось як виглядають закладки
Аннуитет• 10 апреля 2023
Ответ дляЗаикальница
А детям их так просто продают?
автор Цибулька зла • 10 апреля 2023
Ответ дляМрії у вирії
А ось як виглядають закладки
Я теж зразу подумала про закладку, але син впевнений, що це електронна сигарета, чи якась деталь від неї, не знаю. Ну і той друг, який організував угоду-я знаю ту дитину і сім´ю вони точно з наркотиками не пов´язані.
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Ответ дляПартизанка
Дитині 10 років! Яка колонія????
Баби подуріли від декретів чисто .
Я знаю, що 10 р ще не колонія.
Для тих дітей , які по віку ще не осудні, замінюється на притягнення батьків за невиконання батьківських обов´язків. Щось більше батькам не приліплять за таку дрібну справу.

Це лікнеп для мамочки, яка не розуміє, що її дитина - майбутня шантрапа.
В даному випадку, скоріше всього, нічого не буде. Але ж мене вражає позиція мамочок, які рядять автору змовчати, зробити вигляд, що дитинка вчинила порядно.

бЭйбА• 10 апреля 2023
электронка наверное. Мои дети позавчера приехали из Польши, вчера гуляли, говорят многие 12-13 лет курят электронки.
бЭйбА• 10 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
Пустые одноразки продают по 20-30 грн.
Цена новой 250
Не сходится автор.
Врет.
Детям ничего не продают. Все может быть. Мы были в Польше год. Дочь рассказывает что в школе, в 7 кл, она в 5, продают сигареты по 100 злотых иногда. Пачка в магазине стоит около 30 злотых.
Одні думки• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Яку форму це мало?
І неважлиао що це за предмет.

З приводу що це таке.

Такое впечатление, что вы написали этот пост под наркотой.

Автору. Ваш ребенок нашел и продал мусор. Это одноразка к электронной сигарете, которую никто конечно же не терял, а выбросил. Цена новой-около 400 грн. Продал так дорого, потому что детям их не продают вообще и они собирают/покупают дорого мусор, перезаряжают и курят, так как купить новую не могут.
У вашего ребенка проблем никаких ни с кем не будет, у посредника-могут быть. Во первых, перезарядка опасна, они взрываются. Во вторых, продажа уже заряженной сигареты может расцениваться как нелегальная торговля табачными или наркотическими изделиями, но это проблемы вашего посредника.
Спите спокойно, но с ребенком по поводу собирания чужого обслюнявленого мусора я бы поговорила.
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Ответ дляОдні думки

Вы написали почти тоже, что я, но другим словами, а потом меня обозвали
Дюагональ• 10 апреля 2023
за одноразк бу никто бы не дал столько денег.сын врет
из_под_тишка• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Никакого? А взять чужое и продать?!
Не взять а найти
из_под_тишка• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Яку форму це мало?
І неважлиао що це за предмет.

З приводу що це таке.

Боооооже яке....
из_под_тишка• 10 апреля 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Смешная.
Не. Це їншим словом називається
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 апреля 2023
Ответ дляОдні думки

продают аж бегом. Они их заказывают в нете вообще без проблем
Знову Я• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Никакого? А взять чужое и продать?!
Так возможно как пишут это была электронная сигарета использованная и ее просто выбросили
Знову Я• 10 апреля 2023
Ответ дляЦибулька зла
Так покажите ему те сигареты-может это Айкос или глошка. Или какая то деталь от вейпа