Ще з цiкавого Виплати по інвалідності квітень. +7 Не приходят выплаты впо +9 Хто оформляв виплати ВПО на дітей по нових правилах вже? +22 1500 грн в апреле кто-то получил? +31 Які виплати на дитину після смерті батька? +40 Мадьяр продолжает политику Орбана — что ждёт нашу социалку? +98 Не прийшла пенсія по інвалідності за 7 число. Яка причина? +152 Поновлення виплат ВПО +11 Якщо стоїш в центрі зайнятості на виплатах то на скільки можна закордон поїхат? +17 Украина получит 90 млрд евро от ЕС, а если нет – "есть другие механизмы" +13
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Україна відправлятиме продуктові набори до Африки5+1435 Хто знає як це називається?4+1224 А давайте проверим у скольких тут есть уже постоянный статус за границей4+864 Узнала кое что ужасное о муже подруги3+823 сколько лет девушке? 3+733 Як же батьки ламають життя своїм дітям3+703 Мужчина хам, так неприятно :( 3+543 ещё
Сейчас читают! Хто знає як це називається?4+764 Мой завтрак +411 Як же батьки ламають життя своїм дітям3+383 Узнала кое что ужасное о муже подруги3+373 Україна відправлятиме продуктові набори до Африки5+335 В кого няні під час сну дитини займаються9+309 А давайте проверим у скольких тут есть уже постоянный статус за границей4+264