Тихомандражная• 10 апреля 2023
Порадьте ЖК Київ
Дівчата, підкажіть ЖК в Києві, щоб поруч була гарна державна школа. Розумію, що дитину водити за руку не буде кому, щоб вона могла сама безпечно дійти. дитині 11 років. Дуже дякую.
Бабка-ежика• 10 апреля 2023
Галактика, поряд 208 математична школа, і Русанівський ліцей недалеко через ’місток’
Але у вас дуже широке питання, ви хоч район окресліть та\або спеціалізацію школи (мови, математика, ’просто’ хороша і т.д.)
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Автор, Вам з заселених чи ще ні? Чи взагалі вже б/в кілька років квартира?
Коротше, маєте купити, зняти Чи що там?
Більше вихідних даних треба.
Коротше, маєте купити, зняти Чи що там?
Більше вихідних даних треба.
Стріляний птах• 10 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Якщо просто хороша і мови?
Стріляний птах• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Коротше, маєте купити, зняти Чи що там?
Більше вихідних даних треба.
Коротше, маєте купити, зняти Чи що там?
Більше вихідних даних треба.
Поки автор не відповів, я теж запитаю. Мене цікавить зняти з нормальною школою поряд.
Тихомандражная
• 10 апреля 2023
Хочу купити квартиру не за всі гроші миру - школа гарна, ще й музична ))) нормальний двір - в пріорітеті, район краще Голосіївський, але розгляну інші. Дякую , що відгукнулись
Бабка-ежика• 10 апреля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Якщо просто хороша і мови?
про ’мови’ не знаю, я на математичних школах ’спеціалізуюсь’