Скіфська пектораль• сегодня в 02:33
Я взагалі не розумію це словосполучення - девушка і накопить на машину.
Ладно панійка у віці, тоді да, вірю про накопить. Але коли молодий - гроші скрізь пальці. І це норм.
Шлях до зірок• сегодня в 02:37
Що таке - панійка?
І чому ви думаєте що всі як ви - гроші скрізь пальці. Я в 26 років взяла першу квартиру в іпотеку і виплатила її за 5 років, паралельно взявши ще дві.
А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 02:42
Панійка - це шо? Панянка?
По сабжу, можна і в віці не вміти розпоряджатися грошима, а можна змолоду пріоритети розставити і купити.
Україна понад усе!• сегодня в 02:42
Ответ дляШлях до зірок
Що таке - панійка?
Я так само, тільки в 27, гроші на неї збирала з 20 років
Шлях до зірок• сегодня в 02:44
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я з першого курсу, пахала як проклята
Шлях до зірок• сегодня в 02:45
Ответ дляЧу Ча
Де вчились?
Це не має значення, по спеціальності працювала 1,5 року і то відмучилась, в університеті банківської справи
Україна понад усе!• сегодня в 02:48
Ответ дляШлях до зірок
Я з першого курсу, пахала як проклята
Я з третього
Чу Ча• сегодня в 02:51
Ответ дляШлях до зірок
Та спитала, щоб зрозуміти, де так легко, що студент денної форми має час і здоров´я ’ пахати як проклятий’ після занять. Якщо ви вчились на заочці- то інша справа. В будь-якому разі, респект за наполегливість
Шлях до зірок• сегодня в 02:58
Ответ дляЧу Ча
Ви не були студентом ніколи, вам не було 17, 19, 22 роки?
Примарочка• сегодня в 03:10
Ответ дляВідповів всім
Я ни в каком возрасте не копила
Мне тоже муж купил
Бокс-орун• сегодня в 03:19
В 23 купила первую машину . В 26 купила квартиру . Сейчас мне 30 и у меня квартира в ипотеке в Испании , дай бог закрою к 35
Трусиковед• сегодня в 03:53
Ответ дляБокс-орун
Ким працюєте? В Іспанії ціни величезні! У вас в якому регіоні квартира?
Маргарита и Мастер• сегодня в 06:28
Ответ дляШлях до зірок
Що таке - панійка?
Ого, круто
Залізна тьотя• сегодня в 07:01
Ответ дляБокс-орун
Цікаво ким ви працюєте. В 26 років квартира. Вартість в Києві 70т-з 23 років до 26 3 роки. По 23 тис в рік. По 2 тисячі в місяць.
Хата на мати• сегодня в 07:33
Ответ дляЗалізна тьотя
Я не автор того поста, но как раз в 20 лет и зарабатывала по 2 тис плюс/минус.
Была оценщиком имущества. (Начала в 16 помощником) В основном недвижимости. А тратить мне некуда было.
Вот я много и откладывала.
Машину в кредит не могла купить - не хотели давать кредит до 25 лет. Только с поручителем. А поручителя не было (мама хотела, но ее муж не хотел.)
А потом началось: знакомство с мужем, свадьба, беременности, покупка машины (не дорогой, без кредита). И все это параллельно с кризисами, майданами и тд
Потом я поменяла вид деятельности. Зарабатывала и больше. Но траты были уже большие. Никогда так много я не могла отложить уже.
Вот я много и откладывала.
Божий одуванчик• сегодня в 07:44
Ответ дляЧу Ча
Я брала кредит на квартиру в 22 . Училась на прикладной математике,,там не было заточки, только стационар.
Хата на мати• сегодня в 07:52
Ответ дляБожий одуванчик
Кто вам дал кредит в 22?
Или кто был вашим поручителем?