Леся Українка• 10 апреля 2023

Підкажіть у кого був не прорізаний зуб, у дорослого і його витягували.

Хто з таким стикався, кому витягували з щелепи постійний зуб що не прорізався. Скільки часу зайняло. Як пройшло і чи дуже болюче було. Чи вдалося його витягнути.
автор Леся Українка • 10 апреля 2023
Не вирвати, а саме дотягнути і поставити в зубний ряд

Налогообложу• 10 апреля 2023
Каждый случай индивидуален. Некоторые проще не вытягивать
автор Леся Українка • 10 апреля 2023
Ответ дляНалогообложу
Лікар каже що рано чи пізно він почне турбувати, не буде такого що так просидить весь час. Бо його там не має бути.
Налогообложу• 10 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
А какой зуб? Получите консультацию как минимум двух-трех стоматологов и ортодонтов
автор Леся Українка • 10 апреля 2023
Ответ дляНалогообложу
Вже у двох була, обоє кажуть що треба з ним щось робити.
автор Леся Українка • 10 апреля 2023
Ответ дляНалогообложу
Зуб 6ка нижня
Налогообложу• 10 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Я ж написала - все индивидуально.
Щось - может быть и удаление, чтоб избежать возможных проблем. Надо взвешивать факторы.
В нашем случае ’долго, дорого и без гарантий’ приняли решение оставить все как есть. Даже удаление сейчас не показано.
Решайте с врачом, кому доверяете
автор Леся Українка • 10 апреля 2023
Ответ дляНалогообложу
Я ж написала - все индивидуально.
Решайте с врачом, кому доверяете
В мене таке, довго дорого і ніяких гарантій. Те що дорого, я змирилась, а ось довго, а це 2-3 роки, і немає гарантій, плюс невідомо з якими складнощами все буде, оце страшить
Налогообложу• 10 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Про нижний зуб - в нашем случае (клык) удаление/вытягивание слишком травматическое (например, по сравнению с верхом), т.к. вдоль челюсти важный нерв, высокий риск задеть и заиметь множество осложнений.
Наблюдаем пока

автор Леся Українка • 10 апреля 2023
Ответ дляНалогообложу
Наблюдаем пока
Також перетинається із тим нервом. Це якась жесть(
Сама купляю квіти• 10 апреля 2023
В мого батька так було, йому вже було 50+ і чомусь почали турбувати вісімки. По КТ виявилось, що вони майже лежать у щелепі. Розрізали та витягували, начебто без ускладнень Декілька днів пив Німесил та на скільки пам‘ятаю накладали шов
Сама купляю квіти• 10 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
О, не дочитала. Ні, моєму батькові повидалялииті кляті вісімки
Викупана• 10 апреля 2023
Автор, у мого чоловіка так обидва клика верхніх.,,
До 40 з копійками ходив з молочними, у нього хороші зуби самі по собі і ті молочні крім того що були менші по розміру, нічим не відрізнялись. Потім якось раптово почали рушитись.
Йому теж пропонували витягувати, але при цьому сказали мол бавитись будем довго, результат спрогнозувати важко, ну і якщо людині 20 то більш доцільно, але під 50 доцільність трохи сумнівна. Закрив ті місця коронками церконієвими, має голівудську посмішку, клики залишили в спокої, як не виросли досі, вже й не виростуть.
Налогообложу• 10 апреля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Это другое. Восьмерки у многих вообще никогда не прорезываются и лежат себе в десне. Их не вытягивают

Ретенированные зубы 1-7 это проблема (
Зараз все скажу• 11 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Мне 45 и до сих пор зуб-клык лежит в десне и никак не тревожит.
Тракторні війська• 13 апреля 2023
Мне 29, зуб в десне. На молочный зуб налепили фотополимер
автор Леся Українка • 13 апреля 2023
Це 5ка у вас виходить? Витягнули? Лицьовий нерв не заділо? Скільки часу зайняло?