Весняний Марафон• 10 апреля 2023

Допоможіть задачку з геометрії вирішити?

Дякую , 7 клас, я вже і не помню як то все робиться
Arisya1• 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
Нет.
Не каждая
А только соотношение самой большой и двух остальных
Теорема. Кожна сторона трикутника менша від суми двох інших сторін.

автор Весняний Марафон • 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
Только 4 или еще что-то?
Та все, вже спати її поклали , може хоч 5 балів буде ще щось там сама робила
Кондуктор автобуса• 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
Нет.
Не каждая
Для інших це також справедливо.
Будь яка сторона трикутника менше суми двох його інших сторін.

PS вчитель математики
Золота орда• 10 апреля 2023
Ответ дляArisya1
А теперь включаем логику.
Меньшая сторона будет меньше за сумму двух других? А средняя?
А вот самая большая не всегда.
Як ухурделю• 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
А теперь включаем логику.
А вот самая большая не всегда.
’А вот самая большая не всегда.’ - Ви це серйозно?
Вам телефонограмма• 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
Причем это даже не достаточной уровень.
А Элементарный
Я ще хотіла спитати, це що, контрольна в Європі? :)
Arisya1• 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
А теперь включаем логику.
А вот самая большая не всегда.
Я говорю лиш те, що у нас вчитель дітям показував алгоритм виконання таких задач і перевірялися всі сторони, відповідно до теореми.
автор Весняний Марафон • 10 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Це контрольна в інтернаті для дітей інвалідів
Золота орда• 10 апреля 2023
Ответ дляArisya1
Поэтому ищут по самой большой, потому что остальные не имеют смысла.

Вам телефонограмма• 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
Нет.
Не каждая
Хаха
Кондуктор автобуса• 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
Какой смысл проверять еще две, объясните?
Я просто спираюсь на аксиому трикутника.
І навть якщо достатньо перевірки найбільшої сторони, корисно знати повне твердження.
Плюс не для всіх дітей/не завжди є очевидним, яка сторона найбільша. Наприклад, коли сторони мають ірраціональні довжини, типу корінь з трьох.
Золота орда• 10 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Да.
Самая большая не всегда меньше за сумму двух других.
Arisya1• 10 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
у нас звичайна школа і завдання були аналогічні, біагато дітей не справилося. Дистанційне навчання дається взнаки(
Як ухурделю• 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
Да.
Капець....
І як ми можемо від дітей щось вимагати, коли у нас дорослі таке несуть...
Золота орда• 10 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Хаха
Еще раз.
Это объяснение.
А решать можно ориентируясь на самую большую
Вам телефонограмма• 10 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Автор, не виправдовуйтеся, все гаразд. Хай дитинка висипається і буде щаслива
Золота орда• 10 апреля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
:)))
Если ребёнок не понимает рациональные числа, то он и не поймёт, больше сумма или меньше
автор Весняний Марафон • 10 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую Вам і всім, хто допоміг
Вам телефонограмма• 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
Еще раз.
Это объяснение.
Можна. Але не обов´язково.

Золота орда• 10 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Капець....
Что несут?
Проверяют существует ли треугольник по большой стороне. Если самая большая меньше за сумму - существует. Если же самая большая равна или больше за сумму остальных, то нет.
Или вы читать не умеете?
Кондуктор автобуса• 10 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Капець....
Ви направі. Наприклад, сторони 3, 4, 8. Сторона 8 є більшою ніж 3+4. Тому такого трикутника не існує.
Золота орда• 10 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Можна. Але не обов´язково.
:)
Золота орда• 10 апреля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Та дайте человеку поумничать :))
Кондуктор автобуса• 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
:)))
Що значить не розуміє? Навіть якщо розуміє, не завжди з першого погляду можна порівняти.
Ну і, повторюсь, учні вчать не частковий випадок, достатній для рішення задачі, а загальну властивість.
Притаманну всім трьом сторонам.
Золота орда• 10 апреля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Притаманну всім трьом сторонам.
Так это просто определять
На координатном отрезке.
Опять же таки, это занимает в 2 раза меньше времени, чем эти обсчитывать лишние
Кондуктор автобуса• 10 апреля 2023
Ответ дляЗолота орда
Так это просто определять
На координатном отрезке.
Зрозумійте, не теорема обслуговує задачу, а задача підтверджує теорему. Саме тому дітей ця вчителька вчить перевіряти всі сторони. Чи інша вчителька.
Щоб вони властивість добряче уразуміли.
А далі вже хтось з них допетрає, що можна лиш найбільшу перевірити.

Але почали ми не з цього.
Я ввязалась в цей диспут протестуючи проти твердження, що лиш більша сторона має бути меншою суми двох інших. От і все.