Stefaniya K.• 11 апреля 2023

У Бєлгороді дрон з бомбою атакував аеропорт

https://www.unian.ua/world/novini-byelgoroda-dron-...
Happiness13-Ukraine• 11 апреля 2023
Погано, що ніхто з льотчиків не загинув. Та і взагалі, хотілось би більше руйнувань.

автор Stefaniya K. • 11 апреля 2023
русня пише,що це ’дрон со взрывчаткой ВСУ’,никто не пострадал,подробности уточняются
Zelenkа• 11 апреля 2023
Жаль, що тільки один і так неточно.
автор Stefaniya K. • 11 апреля 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
ПВО нет .Беспилотники с бомбами летают свободно,а это стратегический объект
автор Stefaniya K. • 11 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Жаль, що тільки один і так неточно.
Можливо,ПВО прощупують
Happiness13-Ukraine• 11 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ну, очко точно жим-жим. Просто хочеться більше, більше таких новин. І ближче до столиці, хай тремтять суки!
автор Stefaniya K. • 11 апреля 2023
Этот беспилотник с бомбой мог и на дом упасть,на садик,на школу,детскую площадку,страшно,когда над головой такое летит свободно.Война..что ж поделаешь.
автор Stefaniya K. • 11 апреля 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
sur_sur• 11 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
О, боти зі свіжою реєстрацією підтяглися))

inresta• 11 апреля 2023
писали, что поэтому Америка не хочет нам давать ф-16
автор Stefaniya K. • 11 апреля 2023
Ответ дляsur_sur
Да при чем тут боты,читайте новости свежие ,погуглите.Конечно,для некоторых новость неприятна)
автор Stefaniya K. • 11 апреля 2023
Ответ дляinresta
Там и без ф16 с того Белгорода можно Бахмут сделать
автор Stefaniya K. • 11 апреля 2023
Ответ дляinresta
путин белгородоцев не защитит никак.Все ПВО в Украине и в мацкве
musilda• 11 апреля 2023
А точнее атаковал забор аэропорта )) Жертв ,пострадавших нет,не считая забор конечно ,аэропорт работает в штатном режиме ) Действительно, это та новость,которая заслуживает внимания
Veronikca• 11 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Да, ладно. Ну вы сравнили. Даже Харьков и Белгород сравнить невозможно по разрушениям. А вы Бахмут приплели, который обстреливают чем только можно уже почти год, не прекращая ни на минуту. Белгороду такое даже в самом жутком кошмаре не приснится.
Миленька Лебідко• 11 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Можливо,ПВО прощупують
Так, тренуються, там же пообіцяли винагороду за прольот над червоною площею на 9 травня
Калиопа• 11 апреля 2023
Як шкода, що той аеропорт з усім персоналом, а особливо пілотами і літаками, не взлетів у повітря((((
inresta• 11 апреля 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
это просто хайп, я думаю.
от блин реально как будто это так важно шо капец
Миленька Лебідко• 11 апреля 2023
Ответ дляinresta
это просто хайп, я думаю.
Ну хайп-не хайп, а винагороду пообіцяли. Може хтось і долетить.

Happiness13-Ukraine• 11 апреля 2023
Ответ дляinresta
это просто хайп, я думаю.
Звісно, це дуже важливо. Просто уявіть, марширують такі рашики і бац тривога, працює ппо, летить наш безпілотних. Кайф !!!
inresta• 11 апреля 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
так на кацапии нет прямых эфиров
они поэтому выдают эфир с задержкой
Happiness13-Ukraine• 11 апреля 2023
Ответ дляinresta
так на кацапии нет прямых эфиров
они поэтому выдают эфир с задержкой
Ну, є чи немає, головне, щоб був безпілотник. Я чекаю і вірю, що ми зможемо їм нерви ’пощікотать’
Миленька Лебідко• 11 апреля 2023
Ответ дляinresta
так на кацапии нет прямых эфиров
они поэтому выдают эфир с задержкой
Думаю таке без відеодоказів не залишиться. Питання, чи зможуть наші оператори довести дрони аж до мацкви і посадити ще. Але цікаво буде побачити, чи хтось хоча б спробує.
Bejza• 11 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Бедные простые люди, им бы просто ходить на войну и убивать, а тут такое, за что, они же ни в чем не виноваты.
Happiness13-Ukraine• 11 апреля 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Сподіваюсь, що спробують. Чекаю на це)
annac• 11 апреля 2023
Жаль до взлетной полосы не долетел
tatyana281183• 11 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
ви взагалі чиїх будете?кому страшно?вам у бєлгороді страшно?чи як?
Pole• 11 апреля 2023
Ответ дляBejza
Це був сарказм.
tatyana281183• 11 апреля 2023
Ответ дляBejza
ага,і труси чужі з унітазами вивозити.от за що їм ото все?🤪
Will_Be...• 11 апреля 2023
Ответ дляBejza
Я надеюсь, это стеб? Ну, пожалуйста, скажите: ’Это сарказм, я пошутила’!