Видящие_помогите• сегодня в 14:40
Мобілізувати жінок без дітей
❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну
Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.
Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів:
За
Проти
Всміхайлик• 1 час назад
Ответ дляЧорноброваЯ
почему сразу пустоцвет? есть много женщин, которые думают головой а не одним местом и не хотят рожать в войну, а даже если и кто то не может, то они тем более не должны ничего чужим детям, особенно тем, кого зачали в войну, т.е. родители осознанно их родили в такое опасное время, вот пусть идут и гибнут за своих детей, а не чужие тети и дяди им что то должны, Так что чем больше настругали детей, тем ближе к фронту должны быть.
Так Я же не против, многодетные вперёд. Но и женщины вперёд, кто без детей, наравне с мужчинами. Единственное почему женщины не на войне это дети, если нет детей, то чего они не могут воевать?
Марічка• 54 минуты назад
Я против принудиловки м/ж без разницы и вообще против войны. Но если этот прикол бы протянули ( у нас все возможно😏) то напуркуа мне чужих спиногрызов защищать
Видящие_помогите
• 40 минут назад
Ответ дляВсміхайлик
Саме так. Я не бачу жодної причини їм ухилятись.
Видящие_помогите
• 37 минут назад
Ответ дляМарічка
То може тебе на обмін туди віддати, нащо тебе захищати, ти ж не «спиногриз»?
Алгонавт• 38 минут назад
а почему нет?
Какая разница кто в тылу бумажки перекладывает: мужчина или женщина? Или стоит на блокпосту где-то на западе Украины?
Мишка-шалунишка• 37 минут назад
Ответ дляДайте згадаю
Советчиц в первых рядах.
Батальон ’Советчица’
Видящие_помогите
• 36 минут назад
Ответ дляАлгонавт
а почему нет?
Та тут такі активні з довгим язиком - що з них і дроноводи непогані вийдуть.
Алгонавт• 35 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
та ким завгодно, у нас гендерна рівноправність взагалі-то.
Видящие_помогите
• 35 минут назад
Ответ дляАлгонавт
Саме так
Всміхайлик• 34 минуты назад
Ответ дляАлгонавт
а почему нет?
Не-не, туда только пригодных для тыла, остальных на передовую
Видящие_помогите
• 34 минуты назад
Ответ дляВсміхайлик
Видящие_помогите
• 31 минуту назад
Та, в мене друг служить (не буду казати де), він наймолодший там. З ним діди. А вони на передку. Треба вміти швидко бігати від дронів і швидко крутити дроти . Ці довгоязикові туди ідеально вписалися б замість тих дідів.
Гарнюнька• 29 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Діти не мають українського громадянства.
Це не страшно, головне що ви маєте. Справедливість вона така - для всіх має бути одинакова.
Міняйловна• 28 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я не дуже розумію - а що не так? Вона не захотіла народжувати, живе своє найкраще життя. Хай йде захищати Батьківщину. Я вже підписала.
Не всех неумных война убила...
Видящие_помогите
• 24 минуты назад
Ответ дляГарнюнька
Саме так. Але ці баби точно не підуть воювати за мою країну, хоча вона дуже багато їм надала. Вони за свою піти не можуть, прокльонами тут всіх криють і не знають вже де сховатись та за чию спину. Тому і мої діти мають захищати тільки свою країну коли підростуть.
Гарнюнька• 23 минуты назад
Ответ дляВидящие_помогите
О, а що таке? Ховатися за чужими бабами вашим дітям справедливо? Вони українці, нехай виконують свій обов´язок, вмвпм чекаємо, як молодшому 18 стукне. Справедливість має бути для всіх! Крапка. А то ьач, то інше громадянствл, то немає паспорта. Що, страшно, що якщо українські жінки воювати не будуть то вам доведеться? Не тремти, росія велика, їх амбіцій на всіх вистачить. І на тебе, і на твоїх ’іногромадян’.
Видящие_помогите
• 22 минуты назад
Ответ дляГарнюнька
Вони не є громадянами України, ви яким місцем читаєте?😁
Безсовісна кума• 22 минуты назад
В целом нахожу это правильным. Единственное, считаю, что отправлять на фронт нужно не только женщин у которых нет детей, но и тех у кого они есть. Перед законом должны быть все равны и мужчины и женщины и независимо от количества детей.
Гарнюнька• 21 минуту назад
Ответ дляВидящие_помогите
Як уже не укрїнці? Мамка хто? То значить українці. То все відмазки. А Зеленський порішає, будеш тут разом з ними. Громадянство бігом видамо для такої справи
Видящие_помогите
• 19 минут назад
Ответ дляГарнюнька
Але якщо відповідати вам вашою мовою - все ж спочатку мають бути ці баби 😉 що в принципі і буде. Дивлячись на тенденцію.
Кринжова баба• 21 минуту назад
Ответ дляБезсовісна кума
Просто тогда детей придется в детдома отдавать.
Гарнюнька• 19 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Разом з вами всіма. Рівність вона така. Давай, а то Україна викохала-виростила, а ти в кущі. І дітей не забудь. Тоді справедливо
Видящие_помогите
• 17 минут назад
Ответ дляГарнюнька
Дуже смішна ухилянтка 😁 Збережіть свої жарти для військомату 😉
Безсовісна кума• 14 минут назад
Ответ дляКринжова баба
Это понятно. Но война должна быть для всех одинаковой. А не по принципу чем больше детей, тем дальше от фронта или чем меньше денег тем ближе к фронту.
Либо всех на фронт независимо от пола и статуса. Либо только добровольная мобилизация для всех.
Кринжова баба• 11 минут назад
Ответ дляБезсовісна кума
Я за «Нету денег — нех@й строить». Нет желающих воевать, значит, не воевать. Как то так.
Видящие_помогите
• 10 минут назад
Ответ дляБезсовісна кума
Це спірно, бо лишають чоловіків з інвалідами. А неповнолітня дитина - як інвалід. Теж не може про себе подбати. Тут така сама логіка. Але вцілому згодна.
ГоловнаЯ• 10 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Отношения между государством и гражданами двухсторонние. Государство выполняет свои обязательства, а граждане свои. Государство Украина свои не выполняло никогда, почему граждане должны ?
Видящие_помогите
• 7 минут назад
Ответ дляГоловнаЯ
Пішла вода в хату. Тут громадянки які користуючись паспортом країни щоб сидіти на пособіях зібрались і не хочуть іти цю державу захищати. Бездінті. Без сімей. Здорові ухилянтки. Що ще їм має дати держава? Вони і так вже все мають, показуючи цей паспорт усюди.
Козяка-маляка• 1 минуту назад
Ответ дляДайте згадаю
Советчиц в первых рядах.
Ви вже в черзі в тцк?