Девушки , подскажите рецепт проверенный глазури
Я дважды пекла пасочки но глазурь сверху отваливалась рассыпалась очень легко
Может есть варианты которые не так крошаться и вкусные и на кусочках остаются нарезанных? Спасибо!
Рожайтретьего• 11 апреля 2023
Ответ дляanna_anna1234
а смачно?
Фігня повна, мені не сподобалося взагалі.
Леплю из пластилина• 11 апреля 2023
Ответ дляanna_anna1234
а смачно?
Молода і нерозважлива• 11 апреля 2023
Секрет глазури, чтоб не трескалась в добавленном лимонном соке, немного, тогда она не трескается, это рецепт , при котором надо взбивать белок и пудру
Молода і нерозважлива• 11 апреля 2023
Бамбарбия! Кергуду.• 11 апреля 2023
Ответ дляРожайтретьего
Неправильно делали. Это очень вкусная глазурь
Бамбарбия! Кергуду.• 11 апреля 2023
Желатин с сахарной пудрой и лимонным соком. Эластичная, не ломается, не дубовая, под ножом не крошится. Надо до грамма выдерживать пропорции и правильно взбивать прямо на плите.
Ответ дляМолода і нерозважлива
а лимонная кислота не подходит?
Паратруперсупер• 11 апреля 2023
Ответ дляРожайтретьего
А що саме вам не сподобалося? Може, шось не так зробили? Просто вона ідеальна, ніколи не зрівняти з білковою. Не липне, блищить, ідеально лягає, а коли ріжеш, то на кожному шматочку залишається, а не обсипається, на смак класна. Особливо, якщо пудру взяти мрія з ваніллю.
Ответ дляПаратруперсупер
а рецепт можно?
Паратруперсупер• 11 апреля 2023
Ответ дляanna_anna1234
а рецепт можно?
Та мені здається, вони всі однакові рецепти з желатином.
5г желатину+30мл води замочить.
Прогріваєте 150г пудри+30мл води до кипіння. Додаєте набухлий желатин у сироп і збиваєте. Додаєте 1 ч.л лимонного соку і ще збиваєте до густої консистенції
5г желатину+30мл води замочить.
Ответ дляПаратруперсупер
Можна я відповім? Бо це справа смаку, на желатині така вона як трохи резинова і лягає такою товстою шапочкою, а я звикла з дитинства, що має бути тоненька і стікати аж донизу паски, це як хто любить. Прикладаю фотки желатинової і звичайної.
Паратруперсупер• 11 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Якщо желатинову недозбити, вона так само тече. Я одну зробила густу, а одну рідкішу. Зараз покажу, вони обидві желатинові. Але згодна, це діло смаку. Мені просто не подобається, що білкову тільки ножем різонеш - гуд бай, вся відпала, вона вам так, як желатинова, ніколи не поріжеться на шматочки.
Ответ дляПаратруперсупер
А Ви не пробували меренгу? Я читала, але все лінь.
Фіфачка• 11 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Первое фото красота!
Паратруперсупер• 11 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Ні, не пробувала. А вона хіба не липнутиме? І в мене рецепт пасок, де всі яйця йдуть, білки окремо ще брати - це незручно
Паратруперсупер• 11 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Та хз, хвалили швейцарську меренгу. Я не пробувала.
Вона, певно, м´яка. Як трохи підсушений білковий крем зверху буде піками та й все. Красиво, смачно, але не транспортабельно