Апрель Ивановна• 11 апреля 2023

Чи є у Львові ЛГБТ-заклади?

Їдемо з коліжанкою до Львова, і цікавить. Чи є в місті лгбт-заклади?
Дякую.
Читаю по вечерам• 11 апреля 2023
Саме заклади? Мається на увазі борделі з нетрадиційними послугами чи що?
Бо якщо про місце, де спілкуються вони, то в них скоріше якась спілка чи група в соцмережі може бути.

автор Апрель Ивановна • 11 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Ні, цікавить якась кав’ярня, бар чи нічний клуб для геїв і лезбійок.
Не виправдовуюсь• 11 апреля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
біля церкви є
ПешитеБесАшипок• 11 апреля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
біля церкви є
Какой именно
Нульовий сантиметр• 11 апреля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Автор, не знаю, есть ли сейчас такая инфа в инете, но раньше я гуглила. Может знаете, или помните, раньше что-то типа всеукраинской лгбт организации было, и у них на сайте была инфа о френдли заведениях по городам. Можете еще на фейсбуке найти группы львовских лгбт, там спросить
автор Апрель Ивановна • 11 апреля 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Дякую
Нульовий сантиметр• 11 апреля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Дякую