Не боюся осуду• 11 апреля 2023
Работа в Польше в гос структуре
Интересует работа учителем в школе.
Достаточно ли знать язык на уровне В1-В2?
Анонім-ка• 11 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
А как Вы себе представляете учителя, пишущего на доске с ошибкой?
сразу анекдот вспомнился про грузина который учит русскому языку))))) Урок русского языка в грузинской школе: — Сэгодня, дэти, мы будэм проходить слова ’ТОСКА’. Но нэ тот тоска, который хлэп рэжут, и нэ тот тоска, который дом строят, а тот тоска, который груст. И нэ тот груст, который в лэсу растет, и нэ тот, каторый виноград, а тот груст, когда хэрэново-хэрэново.
Не боюся осуду
• 11 апреля 2023
Ответ дляАнонім-ка
Я смеюсь 😅😅😅😅😅
Читаю по вечерам• 11 апреля 2023
Ответ дляАнонім-ка
Тэти, сапомнитэ! Сол,фасол пишется с мягким знаком, а тарэлька, вилька бэс!
Жена миллионера• 11 апреля 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Нет, не выше, 35 брутто за 45 минут + отпуск оплачиваемый 2 месяца
+ возможность взять кредит на жилье, машину и тд
И тд
Про кредит цікаво
В них найнижча крайова …
Жена миллионера• 11 апреля 2023
Ответ дляНакладні мюслі
В Польше по закону В2 достаточно даже для получения диплома ВУЗа.
По закону може і так
Але робити інтелектуальну роботу з таким рівнем нереально
Жена миллионера• 11 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
там есть даже ’Dyrektor szkoły może uznać przygotowanie za właściwe nawet w przypadku braku nostryfikacji dyplomu.’
Так что в основном язык
Та звісно , що можуть взяти - жахливий дефіцит бажаючих працювати за найнижчу крайову
А по хорошому - ностра
А ще / акцент - не думаю що польські батьки будуть у захваті
А по хорошому - ностра
Накладні мюслі• 11 апреля 2023
Ответ дляЖена миллионера
По закону може і так
Та ладно... Кругом всі такі інтелектуали, що капець
Жена миллионера• 11 апреля 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Смійтесь далі
Коли в українську школу прийде іноземець викладати вашим дітям з Б1 з акцентом заспіваєте по-іншому
І так - робота вчителя це не фізична робота
Накладні мюслі• 11 апреля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Смійтесь далі
Якщо не в курсі, то в кожній країні більшість місцевих, в т.ч. випускників ВНЗ, рідною мовою володіють в межах В2. А куча народу не дотягують і до цього.
В їх числі масса випускників українських педВНЗ.

Жена миллионера• 11 апреля 2023
Ответ дляНакладні мюслі

Не знаю до чого дотягують укр випускники , бо якість сумнівна а в європейських країнах не тільки рідну знають на НЕ на б2 а і іноземні
Я працюю не в Україні , тому окрім смайликів попрошу конкретику та статистику по європейським випускникам.
Накладні мюслі• 11 апреля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Удалено администрацией...
Жена миллионера• 11 апреля 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
Накладні мюслі• 11 апреля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Удалено администрацией...
Жена миллионера• 11 апреля 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
Читаю по вечерам• 11 апреля 2023
Ответ дляЖена миллионера
А по хорошому - ностра
Так, гонор певний.
А ще типу ’раптом дитина щось не зрозуміэ’
Але в Польщі не заведено батькам ходити до вчителів часто поза початковою школою. Тож якщо не буде класним керівником, то не всі батьки й знатимуть.
Можна виробити в себе говір ’злегка під село’ і тим заретушувати акцент, будуть думати, що вона з іншого регіону
Латвийские_Номера• 12 апреля 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Почему с ошибкой?
Потому, что языка не знаете. для педагога вы дивно сообразительны
Латвийские_Номера• 12 апреля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Який з B вчитель математики?
Я в шоці.
Там зовсім інші терміни ,ніж у нас.
Навіть позначення кутів і то інше .
Я в шоці.
Там зовсім інші терміни ,ніж у нас.
Навіть позначення кутів і то інше .
я вам больше скажу, они делают не так, как мы. нвпример, деление в столбик. вообще иначе
ШанельКуКу• 12 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Так, гонор певний.
А прізвище, ім´я теж собі змінить ?
Зразу ж всі дані вчителя появляються в електронному щоденннику.
Не боюся осуду
• 12 апреля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я все это знаю и умею.
Еще раз
Я уже преподаю математику на польском будучи репетитором.
И мне платят за это деньги.
Еще раз
И мне платят за это деньги.
Не боюся осуду
• 12 апреля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Почему вы решили, что я не знаю язык?
Не боюся осуду
• 12 апреля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Смійтесь далі
Мне уже польские родители платят деньги за репетиторство и их не смущает тот факт, что я иностранка
Не боюся осуду
• 12 апреля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Про кредит цікаво
В них найнижча крайова …
С доходом общим в 6000 я смогу взять кредит
Жена миллионера• 12 апреля 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Удачі вам
Тільки вчора розмовляла з дорадцем і млн моментів , хоча в мене не 6.000;)