Я не Сірожа• 12 апреля 2023

Тварі, мразота, ненавиджу.

Хто вже бачив, той зрозуміє, про що я.
І хтось ще хоче з ними миру?

Немає в мене інших слів.
Mariya Prokhorova• 12 апреля 2023
Ответ дляchild3child
А ви вважаєте, що віряни ’московського патріархату’ якісь інакші люди і цього не бачать і не чують? Ви дуже помиляєтесь. Чи ви також під вірянами маєте на увазі саме Кирила, а не всіх?
Як можно ходити в церкву , яка підпорядковується кірілу гундяєву ?
незнання закону не звільняє від відповідальності

Bang• 12 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
Це з літа гуляє, там нормальний такиц хейт зібрали і так цікаво все шоколадні добролюби і русня
та я зрозуміла, що без них ніяк
Strelka_007• 12 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Сьогодні тільки заборона на рівні закона має бути !
Західні області вже на рівні місцевих рад самоочищуються від москалоти в рясах. Чого наші чекають, незрозуміло.
Mariya Prokhorova• 12 апреля 2023
Ответ дляМурнетка
Ничего вы им не докажете, не тратьте зря нервы и время.
Она скажет, что это украинцы, которые ждут русских, переоделись в их форму и убили своего бандеровца.
Знаем, проходили...
Нічого не змінюється , німецькі фрау після екскурсії до Освенціму також не вірили , казали , що то постанова
Mariya Prokhorova• 12 апреля 2023
Ответ дляIcosmo
нажимайте на подвійну стрілочку (репост)

але бачу що добанутий Маск видалив відео з посту

https://twitter.com/igorlachenkov/status/164588956...
Маск перетворюється на агента раші
Мурнетка• 12 апреля 2023
Выставили видео с облавой военкомата на автовокзале Тернополя.
Я от комментариев в шоке..
Сейчас напишут, что я провокатор и рашистка, но комменты не я придумала
Мурнетка• 12 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
Удалено администрацией...

Lelichka305• 12 апреля 2023
Ответ дляСhanelKa
Не дивує(
Дивує, що вже наче навіть за рік забули, що вони творили в Бучі, Ірпені, Ізюмі з жінками і дітьми
Мучили, душили, спалювали, ґвалтували і різали, вирізали літери на тілі ножем
Тільки рік пройшов, а то вже нікого не торкає, бо про то не видають нових відео ?
А про кучу мертвих тіл у лісі на житомирський трасі, туди вели цивільних жінок і дітей з машин, потім вже голими спалювали(
І всі твітери мовчать, і телеграми підчистили
А всього лиш рік пройшов і світ забув
І ми забули
Для того, щоб все пам’ятати треба переписати книги історії, вже зараз
Воїнам вічна пам’ять (
Відео дивитись не зможу
Найбільше боюсь цієї короткої пам´яті . Щоб не забули і через декілька років післязакінчення війни не цілувалися з ними у ясна, бо торгівля з ними то вигідно. Виродки.
LudaSHS• 12 апреля 2023
Ответ дляМурнетка
Хороший русский - мертвый русский
як казав один історичний герой, від скажених звірів біжать інші звіри.

А люди їх просто знищують.
Лупить по скупченням і лупить. В зуби
Як Ізраїль
кофейня• 12 апреля 2023
Ответ дляМурнетка
Удалено администрацией...
Не ведіться. Це брехня. Західна найкращих синів віддає....
Возрастная• 12 апреля 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Я не могу понять, как мы все время жили рядом с нимии и ничего не замечали. Когда они стали зверями или и были такими? А ведь многие и в Крым ездили после 14 года.
Чому не помічали? Просто уважнішими потрібно бути. Я ще в 2008 році шукала, куди б поїхати на море за кордон відпочити. Вся Турція і весь Єгипет вже були заповнені цім лайном. Я прийшла до турагенції і кажу: ’знайдіть мені на море якесь місце, не дуже далеко, але щоб без росіян або з мінімальною їх кількістю’. На той час запропонували Хорватію. І дійсно, росіян я там жодного разу не побачила. А зараз, здається, їх вже всюди повно. Мені вже після 14го року незрозумілі були оці всі ініціативи щось там до них’ донести’, чи’ очі їм відкрити’ на щось. З лайном не розмовляють навіть.
kopi• 12 апреля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Удалено администрацией...
Участник проекта з 27,02,23. Спеціально зареєструвались щоб виправдовувати нечисть? Нєх*р було нападати на Україну, то не треба було б хорошим руським нас захищати і за нас воювати. Хай пизд*ють і з хуйлом воюють на своїй землі.
Мурнетка• 12 апреля 2023
Ответ длякофейня
Может большинство и патриоты, но есть доля биомусора все же..
Nat-li• 12 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
tarveldy А може вам щось перевірити? Золкін був засуджений за вбивство з катуванням на 14 років. Вийшов ранніше по закону Савченко. Ви не вкурсі? А тепер його допустили до полонених. З якого дива людину з такою біографією допустили в інфопростір? Ви чимось цікавитесь крім новин з Г+Г
це звідки інфа? з парашкостана, припускаю?
завитушка• 12 апреля 2023
Ответ дляМурнетка
Удалено администрацией...
Одна анонімна людина в коментарях, то не ’западные области’.
kopi• 12 апреля 2023
Ответ дляIcosmo

Я зареєструвалась і ретвитнула інших розповсюджувачів. Пару хвилин і все видалилось. Чистять
4мама• 12 апреля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Блін, я багато в житті бачила, але руки трясуться
А ХТО хоче з ними миру?
Моя мрія давня і всім хто мене знає - відома.
На аватарці відображена.
Я хочу, щоб вони здохли УСІ. Усі 140 міліонів виродків. Одномоментно.
Вжух!
mirka-milka• 12 апреля 2023
Ответ дляМаша6
Хто смакує?!
Люди в шоці!!!
Для вас
ok1904• 12 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
а коли мер міста прихожанин упц-мп? допустім на Київщині таких достатньо. от тепер мені не вкладається в голові ця многоходовочка

Yuliya 17• 12 апреля 2023
Ответ дляМурнетка
Удалено администрацией...
Ну а ви одразу вірите всьому, що прочитали. Хто там за тими ніками сховався, нікому не відомо. Тому не треба всі ті чати приймати за чисту монету.
Bejza• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
стравили поляків і українців, а потім винищували і тих, і других. І саме перше, що КГБ робило в кінці 80х - початку 90-х, це вивозило архіви передвоєнних і повоєнних років. Як думаєте, чого?
Мої бабусі і дідусі розказували, що десь до 35-36рр. всі жили нормально, була маса змішаних родин. А потім почалось... готувались, суки москальські, до ’золотого вересня’((( так само потім по війні перевдягались в бандерівців і нищили мирних
В Быковне тысячи замученных, расстрелянных украинцев, за что спрашивается? Там круглые сутки стреляли, мучили и убивали, там не щадили никого, сволочи рашисткие.
dajkiri-irina• 12 апреля 2023
Ненавижу с 2014. Эти нелюди такое делали и тогда, в основном,кадыровцы. Только тогда этого никто не хотел видеть
Bejza• 12 апреля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
и стать такими же кончеными дикарями?
мы должны быть цивилизацией, а они пусть остаются дикими болотами на вечной мерзлоте.
Так если бы...
Яся222• 12 апреля 2023
Девочки, до сих пор кто-то думал, что такого не происходит? Часть людей - конченые садисты, и для них война - это рай, так как могут творить всякую дичь и воплощать свои больные фантазии. Это всегда было и будет. Жаль всех, кто оказался в руках таких недолюдей.
Bejza• 12 апреля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
читаю на ЯПе про это видео. пишут этонемы, этоподстава, провокации, хохлы своих режут для контента.

всё в стиле самисебябомбят.
Весь тик ток в наводнениях картопляной, за что, за что это им, они не могут понять за что им, ладно нас, украинцев бы настигло, а им за что? Мрази, все из одного теста.
Sanechko• 12 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
Скоріше щоб доброходи бачили с ким вони хочуть щоб ми домовлялися
Проблема в нашому командуванні. Якби були досвідчені та людяні- такого б не було.
Знайома намагається довести халатність командира, який обматюкав бійців і поїхав собі на службовій машині, залищивши їх на смерть...
Нічого
Mira29-c3c3• 12 апреля 2023
Ответ дляНиколь1986
Видео не смотрела. Надеюсь, это какая-то инсценировка. Я просто не могу поверить в такое. Этого просто не может быть. Как люди на такое способны. Нет, я все понимаю, они твари безбожные, но чтоб прям так . Мы где живём, что это такое вообще?! Не укладывается . Может, если б посмотрела полное видео, то поняла бы, что это правда, но я не могу. И не хочу верить, что такое может быть.
Що?????
Хаус на связи• 12 апреля 2023
Ненавижу,
Деяния этих зверей нельзя забыть и простить даже через поколения
пусть будет выжженная земля на месте этой варварской страны
Но перед этим пройдут через пыточные, пусть убийцы будет разорваны на куски с видосиком для своих родных, кто их привел на эту свет, пусть любуются рашисты своим отродьем
Яся222• 12 апреля 2023
Ответ дляНиколь1986
Вы историю никогда не изучали? А о случаях убийств шокирующих никогда не слышали? Увы, но некоторые особи неадекватны.
Bejza• 12 апреля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
кто матери этих упырей?
неужели такие чудовища может родить и воспитать человек?
Ці матрьошкі, які плодилися в п´яному угарі, а тепер в очікуванні, що за цю лічинку їм повний кокошник рублів впаде, хто там їх шкодую, чи оплакує. Їм вбивати хочеться, більше чим жити