Чебураха з перцем• 12 апреля 2023
Паска на сухих дріжджах можлива?
Якщо в когось є перевірений рецепт - скиньте будь-ласка.
Ластовиння• 12 апреля 2023
В будь-який рецепт можна покласти сухі дріжджі, вони заміняють свіжі. Буде прохи менше пахнути, може час підходу тіста трохи більшим буде, але це несуттєво.
Басноплетка• 12 апреля 2023
Большая часть рецептов без проблем на сухих получается. У меня всего один рецепт есть, по котрому на живых дрожжах результат отличается. Но и её на сухих можно сделать, и если не сравнивать - норм будет.
Відморожена• 12 апреля 2023
Кількість сирих дріжджів в рецептах можна заміняти на сухі, якщо не помиляюся 3 до 1.
Бабо-лебідка• 12 апреля 2023
А я тільки на сухих пекла, нормальні виходять, смачні, печу на творожному тісті.
Продавчиня кіз• 12 апреля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
А дайте, пожвлуйста, рецепт творожного теста
Ластовиння• 12 апреля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
А ваші паски на сирному тісті важкі, вологі? Якщо так, то поділіться, будь ласка, рецептиком
Відморожена• 12 апреля 2023
Ответ дляok1904
Так,
І то мені здається, що у здобі такій як паска достатньо 1:4
Полізла навіть в інтернет подивилася
1 до 3. А якщо це ще й паска, то там же цукру багато.
Ответ дляВідморожена
Полізла навіть в інтернет подивилася
Я знаю, що 1:3 , але... Зменшую трошки кількість сухих дріжджів, тобто не 33 грами сухих=100 грам сухих, а 25/28 грам сухих замість 100грам сухих.
До речі ’люблять’ дріжджі харчуватися не лише цукром, ще і іншими вуглеводнями(борошно , ксртопля), коли я для хліба роблю закваску на хмелю то цукру не такмі багато даю,порівняно з блрошном, картоплею
НуКаНаКа• 12 апреля 2023
Ответ дляok1904
Завжди печу на сухих, не бачу різниці. Відміряла потрібну кількість, залила теплееькою водою, вони розчинилися, можу ще активувати цукром, щіпкою муки, трошки молока. ’ожили’, готові до роботи
Якщо дріжджі перевірені, то можна і без опари. Я так думаю раніше завжди її робили, щоб перевірити працюючі дріжджі чи ні, щоб продукти не переводити.
Ответ дляНуКаНаКа
Я роблю опару , активую завжди, навіть перевірені, навіть ті, що просто в муку. Так я спокійна за результат.
Бабо-лебідка• 12 апреля 2023
Ответ дляЛастовиння
Вологі, але мабуть не важкі. Роблю по рецепту Юлии Смолл в ютубі, рецепт який викладений 5 років тому