всемВсёИмного• 12 апреля 2023

Питання до юристів по спадщині...

Підскажіть будь ласка... Якщо була квартира в спільній власності дочки і матері (і прописані разом), помирає мати, дочка подає на спадщину (на ту частину, що належить матері), є ще брат, який не вспів і помер через півтора місяці після матері (і не хотів вступати в спадщину на частину матері). Питання Чи має право дочка брата тепер претендувати на частину?
Птица Говоруша• 12 апреля 2023
А дружина у брата була?

Галябалована• 12 апреля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
А дружина у брата була?
Якщо була, то й вона спадкує, звичайно
Птица Говоруша• 12 апреля 2023
Ответ дляГалябалована
Якщо була, то й вона спадкує, звичайно
Саме це і хотіла написати. Так само, як і батько.
Не кую, не мелю• 12 апреля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Це я розумію, але ще не пройшло пів року як померла мати, і він помер через півтори мвсяці після смерті матері
Так вона може претендувати по праву представлення
Галябалована• 12 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Людоньки, ви тему читаєте?
Обнимашкина• 12 апреля 2023
Ответ дляГалябалована
Трохи не так
Дочка спадкує після батька, а не замість.
Дети наследуют вместо умерших родителей по праву представления
Галябалована• 12 апреля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Ви вирішили мене повчити чи шо?

IQ 80• 12 апреля 2023
Так, має право. Але є обмеження по віку , не пам´ятаю чи 21 чи 23, Вам це повинен сказати нотаріус, як мені сказали, Бо якщо , їй до ..( 21)років і Ви не попередили , то угода буде не дійсна. Якщо їй більше 21р то все ок. В мене була така ситуація, але на момент вступу, онучці було 25 років.
Галябалована• 12 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Що за маячня
Одна_на_всей_планете• 13 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Аж цікаво, де цей диво-нотаріус, хто це?