КоролеВешна• 12 апреля 2023
Meest china, хто користується?
Дівчата, підкажіть, бо хочу замовити вперше з Китаю. Доставка морем приблизно 4$. Розмитнення оплачується окремо якщо вартість перевищує 150€, вірно я зрозуміла?
Хочу замовити взуття оптом, не розумію як вигідніше, все в одній посилці і розмитнити, чи розділили на окремі посилки, щоб вартість кожної не перевищувала 150€…(
Кондуктор автобуса• 12 апреля 2023
Якщо ви розділите посилки, але отримувач всіх посилок буде одна й та ж людина, то є вірогідність, що вони додадуть вартість всіх посилок, і вам всеодно потрібно буде їх розмитнювати.
КоролеВешна
• 12 апреля 2023
Дякую всім!)
Напевно спробую для початку замовляти маленькими партіями на себе і чоловіка
Шалена невинність• 12 апреля 2023
Ответ дляКоролеВешна
Дякую всім!)
Вважайте на те, що розміри не співпадають. Для українців потрібно на два більше ніж у китайців
Та не реву я• 12 апреля 2023
ціна доставки рахується за кг
розділяти посилки, відправляти на різних людей (родичів)
а взагалі там є компетентні менеджери на сайті, питайте все у них