Може в когось є непотрібний промокод Нової пошти, який вже закінчується? Поділіться, будь ласка.
bella-mafia• 12 апреля 2023
Ответ дляluda-00
-20 на шины и -50 на маудау. Могу отдать если нужен.
А можно мне на маудау? Буду благодарна 🙏
Може комусь буде корисно, у мене в кабінеті був промокод, але він не підходив. Подзвонила на гарячу лінію, вони прислали новий, сказали, що той реактивований. Vinki, надала свій код, він у мене теж реактивований, не знаю що це, але так сказали ( Може у когось теж є код, який не проходить, можна передзвонити, вони надішлють новий.