Фізик-ядерщик заочно• 12 апреля 2023

Муж в ссоре кинул ключи

Ругались в машине,муж психанул и бросил брелок,и они попали мне по руке. Как то неприятно....Помирились,а осадочек остался.
Гостра на язик• 12 апреля 2023
Я думала ключи от дома, а так забейте, это мелочь. Он не целился в вас

Natalia505• 12 апреля 2023
Кидайте у відповідь- тут так радять виховувати дітей. Бажано в лоба.
Ластоноша• 12 апреля 2023
Моей знакомой в лицо кинул и рассек губу, тоже ключами. Жуть, кровь слезы. Просил прощения, сожалел. На эмоциях киданул, а так вышло
Вимагаю спілкування• 12 апреля 2023
Це він недавно вам бризнув омивачем в око коли ви накидку на сидінні поправляли?
Тюрюнь_Тюнь• 12 апреля 2023
Он же не специально это сделал. Это надо так уметь вывести мужика.
месяцкие• 12 апреля 2023
Осадочек от чего остался? От ссоры? Так не ссорьтесь
Вам телефонограмма• 12 апреля 2023
Киданье предметами не есть хорошо.вначале стенку лупит ,потом жену
Вимагаю спілкування• 12 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
При чому тут стінка до кидання предметами?
Вам телефонограмма• 12 апреля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Это тоже самое

Наездница• 12 апреля 2023
Ответ длямесяцкие
Осадочек от мужа.
Был весь муж.
Кинул ключи.
Остался осадочек
Вимагаю спілкування• 12 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Это тоже самое
ясно
Natalia505• 12 апреля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Навмисно. Це тільки вибір- жбурляти чи ні. Ненавмисно можна склянку побити, у раковині коли посуд миєш.
Natalia505• 12 апреля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
а дверима пальці не затискав, ненавмисно?
Ноу коммент• 12 апреля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Неадекват і той і той
В мене був такий кавалер, 2рази лупив стінку, потім на мене замахнувся, добре що я ухилилась. Бігла не оглядаючись. Ще дурна була треба було після першого разу йти.
Ноу коммент• 12 апреля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Адвотки святої мотні$увійшли в чат
Тюрюнь_Тюнь• 12 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
В машине ругались,тот брелок летел куда хотел. Если так обиделась,что на форуме жалуется после примирения- проблема не в муже.
МастерЮля• 12 апреля 2023
Ответ дляГостра на язик
Ну вот была тема. Там папа бросил игрушку в ребенка. Попал по лицу. Тоже ничего страшного, сказали советчицы.
Вот с таких мелочей начинается насилие в семье.
Natalia505• 12 апреля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А яка різниця куди летіли ті ключи, з чиєї подачи вони летіли? Проблема в чувака який не контролює емоції, бо запустиши в будь якого чоловіка, можна і по морді отримати, а в жінку можна.
Кому там слова не давали• 12 апреля 2023
А если бы в глаз рикошетом?

Тюрюнь_Тюнь• 12 апреля 2023
Ответ дляКому там слова не давали
А если бы в глаз рикошетом?
Там осадочек остался,не критично
А вот я вам сейчас расскажу• 12 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Сегодня зайчиком запустил, а завтра ремень возьмет!
Баба на горошині• 12 апреля 2023
Ответ дляГостра на язик
Якби в автора кинули ключаим від дому, це значно б змінило ситуацію?
Фантазерша• 12 апреля 2023
Мені моя перукарка розповідала, що колись посварились з чоловіком, після Метро вже вдома, він доставав продукти з пакетів. І от він достав упаковку з туалетним папером і кинув в неї, і попав в око. Синяк був два тижні. І не сховаєш, хоча вони потім замирилися. Чоловік колишній, але вони набагато пізніше розійшлися, бо з часом він собі все більше і більше дозволяв. Взагалі кидати предмети, щоб заспокоїтися, це погана звичка. Це значить, що без додаткових дій він вже заспокоїтися не може. Тормози зірвало.
Тюрюнь_Тюнь• 12 апреля 2023
Ответ дляА вот я вам сейчас расскажу
Согласна.
Баба на горошині• 12 апреля 2023
Ответ дляНаездница
Осадочек от мужа.
Был весь муж.
Кинул ключи.
Остался осадочек
Тоді вже попіл краще
МастерЮля• 12 апреля 2023
Ответ дляБаба на горошині
Якби кинув ключі від авто, то було б суперово
Баба на горошині• 12 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Погоджуюся. Насилля починається з неповаги. А кидатися речима в людину - це точно неповага, ніхто не стане сперечатися.
Баба на горошині• 12 апреля 2023
Ответ дляЛастоноша
Що ще він робить на емоціях?
Гостра на язик• 12 апреля 2023
Ответ дляБаба на горошині
Якщо б Автора виганяли з дому чи чоловік погрожував піти, так
Баба на горошині• 12 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Ну тоді вже від нової квартири, будь ласка :)))