175см55кг19лет (она)• 12 апреля 2023
Квартирне грошове питання. Проголосуйте
До війни купили дві квартири в новобудовах Києва.
Планували одну дочці, другу нам як допомога на старість
Тут війна, поїхали зразу з передмістя ( в нас ще будинок ) і вже більше року за кордоном, знімаю, працюю, можна жити та туга звичайно за домом є
В квартири вклали майже всі гроші, поки ще до війни, то назбирали може 30/35 тис на ремонти
Тепер питання, чи продати їх як є без ремонту і купити одну за кордоном
Чи зробити ремонти, це вкласти всі гроші мабуть 😬, і здавати ? Але ж ціни впали .. ?
Чи чекати завершення війни і тоді приймати якесь рішення
Дякую
Результат:
вже голосів:
35 (47.3%)
продати, купити одну за кордом
23 (31.08%)
чекати завершення війни
10 (13.51%)
робити ремонти, здавати
6 (8.11%)
напишу свій варіант
175см55кг19лет (она)
• 12 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
В Киеве? Я бы не продавала, съем актуален даже сейчас.
Київ, правий берег
Щоб здати, то треба зробити ремонт
Голі стіни зараз (
Щоб здати, то треба зробити ремонт
Голі стіни зараз (
Виправлялочка• 12 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Согласна)
Мы вот , возможно,в конце мая будем ехать в Киев ,смотрю сейчас квартиры...я имею ввиду,что в Киеве спрос будет всегда
А цены скорее всего будут расти ближе к лету
13чудоСВЕТА• 12 апреля 2023
Не бачу сенсу вкладати гроші, оренда справа не надійна і щоб лише вийти в нуль, підуть роки. Продаю все як є.
звездная галактика• 12 апреля 2023
делать ремонт для сдачи - безумие. ИМХО. я б продала. но не сейчас
ЗабежАЛОЧКА• 12 апреля 2023
Сначала позаботьтесь чтоб точно остаться заграницей, не везде покупка недвижимости дает право проживания в стране
Птица Говоруша• 12 апреля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Так можно сдавать, не обязательно жить. Мы купили за границей, жить там пока не планируем
ЗабежАЛОЧКА• 12 апреля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Как вариант, но мы ж планов автора не знаем сдавать она хочет или сама жить
175см55кг19лет (она)
• 12 апреля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Покупка не буде правом
Можна залишитися по робочій
Снегопадка• 12 апреля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Київ, правий берег
Щоб здати, то треба зробити ремонт
Голі стіни зараз (
Щоб здати, то треба зробити ремонт
Голі стіни зараз (
Это глупость, никакой ремонт не окупится сдачей, и вы не написали, планируете ли в украину возврашаться, если нет, то ответ однозначен- продавайте
PORKA• 12 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
За 7 лет сдачи я окупила не только ремонт но и полностью квартиру. А мне тоже кричали: никогда не окупится.
Лама_мама• 12 апреля 2023
Ответ дляPORKA
То завистники кричат или конкуренты.
Все оно окупается и быстро, сделать минимальный недорогой ремонт и отлично
Снегопадка• 12 апреля 2023
Ответ дляPORKA
Вы по 1000 долл в месяц сдавали и через 7 лет она как новая не нужен ремонт? И по чем сейчас сдаете?
Лама_мама• 12 апреля 2023
Снимают любое жилье даже бабушатню за дорого в Киеве возле метро
За 8000-10 тыс улетает
175см55кг19лет (она)
• 12 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
Я не знаю, в цьому питанні вертатись чи ні, абсолютна розгубленість
Як буде робота з хорошими доходами, хоч би довоєнними .. то може й так, поки не має
Але вдома ж і батьки і ми добре жили до війни, будинок ще є..
ще й дочку вчити треба
175см55кг19лет (она)
• 12 апреля 2023
Ответ дляЛама_мама
За 8000-10 тыс улетает
До метро 10 хв якщо пішки
І 20 хв пішки з іншої
Всюди нормальні сусіди, молоді сім’ї в основному, але мабуть 10 тис то потолок для однокімнатної, але великої, а на ремонт мабуть тис 15 доларів, ціни ж виросли на все
І 20 хв пішки з іншої
ЗабежАЛОЧКА• 12 апреля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Покупка не буде правом
Можна залишитися по робочій
Если есть возможность перейти на рабочую визу и если есть желание, то почему бы и не рискнуть
PORKA• 12 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
Нет, не по 1000, намного скромнее. Квартира стоила 567000 грн ( 21000 уе). Ремонт с мебелью ( экономсегмент , но красивенько. На стенах штукатурка, за 7 лет как новая) обошелся в 5000 уе ( 135000 грн). Сдавала по 9000 грн в месяц
175см55кг19лет (она)
• 12 апреля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Є, робота відкриває, але, вже після завершення внж, того що маємо зараз
А тут по строках вже називають продовження до 2025
Лама_мама• 12 апреля 2023
Ответ дляPORKA
В Киеве квартира?
ЗабежАЛОЧКА• 12 апреля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вы узнавали, не резидентам вообще можно покупать? Тогда ждите рабочую визу, а потом уже продавайте, мало ли что до 2025 будет, может захотите в другое место уехать
175см55кг19лет (она)
• 12 апреля 2023
Ответ дляPORKA
У нас дорожча ціна …кожної квартири була біля 1 млн і ремонт так дешево вже не зробиш
175см55кг19лет (она)
• 12 апреля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Можна, через дозвіл мін юсту, але отримати не важко