Стигла полуниця• 12 апреля 2023
Поповнити банку Моно готівкою
Підкажіть будь ласка, чи можна поповнити банку Моно готівкою через касу іншого банку? І чи буде якась комісія?
Дякую
Мрію про пончик• 12 апреля 2023
Будь яку карту визаа або мастер можна поповнити з іншого банку. З Привату на Моно комісія 5 грн
Петриківна• 12 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Немає фіксованої комісії в 5 грн. Сума комісії залежить від суми переказу. Чим більше переказ, тим більше комісія.
Залізний занавіс• 12 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Та ні, не 5 грн. У мене набагато більше зняло комісії