МиссКаприз• 12 апреля 2023
Нет, мне не нравилось это никогда. Но муж у меня волосатый:) и да, он самый секси для меня:)
prosto_aisha• 12 апреля 2023
Ні. В чоловіка коли одружилися практично не було, трішечки. Зараз з віком стало багато, то не гарно. Пітніє.
LIANA171185• 12 апреля 2023
Ответ дляprosto_aisha
І в мене такий.Коли одружувалися,був такий гладенький,жодної волосинки на грудях.Пройшло 15 років.І чим я його таким годувала,що так колоситься тепер