Бабайко• 12 апреля 2023
Купити житло. 15000$
Дівчата, ви все знаєте, може порадите щось.
Маю 15000$ і розумію що ресурс скінчився, починаю витрачати, збирати дуже важко.
Чи можна купити якесь житло (готова почекати до осені)?
Наразі живемо під Києвом, розглядаємо столицю, бо там є варіанти, наприклад, під іпотеку.
Для мене ідеальним варіантом було б віддати частину коштів за квартиру чи будинок (вторинка), жити там і сплачувати залишок, замість оренди.
Працюю офіційно, зарплата +-20 000грн. Маю статус впо, на пільговий кредит чекаю вже два роки, поки не щастить.
Хочеться вже якийсь свій куток мати.
Не кую, не мелю• 12 апреля 2023
Ответ дляБабайко
Краще двадцять років платити оренду?
Понятно, что лучше платить за свое. Но вот нам в 2017 ипотеку не дали. Отказали, хоть по кредитному калькулятору получались вполне терпимые платежи, Работа официальная, доход белый, имели накопленных 50 процентов от суммы.
Тоже впо. А почему-хз. Там же не объясняют. Может, в самом деле, играет роль наличие детей
Потом, в 2020 , когда мы уже жилье купили( так вышло, ещё подкопили плюс заняли у родственников), то из
того же банка звонили и предлагали попробовать снова.
Бабайко
• 12 апреля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Хоча б 30 тис потрібно. Я 2 роки тому брала іпотеку (теж - я і дитина) в київській області - менеджер називав суму доходу в мінімум 26 тис грн, щоб банк розглянув заявку. Я фоп з офіційним більшим доходом, мою справу розглядали 4 місяці.
Це чистими чи до оподаткування?
Бабайко
• 12 апреля 2023
Ответ дляLux Aeterna
А почему вы с зп 20 тыс снимаете такое дорогое жилье аж за 10 тыс? Впм надо не в ипотеку лезть, а аренду дешевле искать
Ага, і від додаткових занять дитини відмовитись.
Дякую, знаю усі «стандартні» поради.
Кудлата хмаринка• 12 апреля 2023
Ответ дляБабайко
Це чистими чи до оподаткування?
чистими
до того ж, суму першого внеску постановили у 50 %
Бабайко
• 12 апреля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
чистими
Шкода, офіційного доходу тільки 25к буде, ну значить треба прагнути до більшого)
Їжак в панчохах• 12 апреля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Это при учётной ставке в 25% ? Интересно
25% було в 2017 році, зараз менше
Бабайко
• 12 апреля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
25% було в 2017 році, зараз менше
Все одно, багато.
МатьЧасть• 12 апреля 2023
Автор, рассмотрите не Киев. Смотрите райцентр или т.п. Хватит на квартиру. Ну зарплата минималка(( Но в Киеве, даже если предположить невероятное, и вам дадут кредит, у вас на жизнь не больше останется. Так смысл хреначить на 2-х работах?
Кудлата хмаринка• 12 апреля 2023
Ответ дляБабайко
але ви не опускайте руки, спробуйте походити по банкам - дізнатись умови.
Є варіант оформити фоп на послуги, і ’домалювати’ собі потрібний дохід, якщо брати оплату готівкою. Але це мінус податки щомісяця та оплата віртуальної каси
Фиона Шрековна• 12 апреля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
25% було в 2017 році, зараз менше
Учётная ставка 25 сейчас, значит реальный процент по кредиту больше
Бабайко
• 12 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Ну я про офіційний доход кажу, є ще підробіток, намагаюсь відкладати, ну 200-300$ зараз виходить на місяць, поки є можливість, тягну жили, але вже втомилась, може розуміння що ось воно, вже майже твоє, ще трішечки, надасть сили.
Бабайко
• 12 апреля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Не маю права вести підприємницьку діяльність, я державний службовець(
Кудлата хмаринка• 12 апреля 2023
Ответ дляБабайко
Я вас дуже розумію. Сама відкладала 3 роки + брала в борг на перший внесок та ремонт, і віддавала 2 роки. разом 5 років з ранку до ночі, майже без вихідних. Зато зараз - нарешті власне житло, і щомісячна плата= оренді, і зменшується пропорційно. Я не шкодую :) і дитина теж щаслива. В мене ще й купа котів, не сильно легко знайти житло оренду))
Библиотекарь• 12 апреля 2023
Ответ дляЧупокабра
Вы дадите автору работу на 15 тыс в чернигове?)
Вы понимаете, что сейчас работу найти на такие деньги - это как в лотерею выиграть 1 шанс на 10000
дивина))) а чого ж тоді тих, що за кордоном, проклинають і поливають брудом? мовляв, роботи повно, а вони не хочуть повертатись?
Черговий по кухні• 13 апреля 2023
Ответ дляБабайко
Дякую, знаю усі «стандартні» поради.
Знімати адекватне Вашим доходам житло - це ази фінансової грамотності, не розумію, чому Ви так реагуєте. Тільки за рахунок зміни оренди на дешевшу Ви змогли б в рік відкладати ще як мінімум +1200 доларів. Але ніт, тре при ЗП 20 тис знімати житло за 10 тис і скиглити, шо не можете відкласти більшу суму
Я як збирала на свою квартиру, то жила в дуже-жуде скромних умовах, бо то дозволяло мені швидше накопичити на перший внесок по розсрочці.