Бабайко• 12 апреля 2023
Купити житло. 15000$
Дівчата, ви все знаєте, може порадите щось.
Маю 15000$ і розумію що ресурс скінчився, починаю витрачати, збирати дуже важко.
Чи можна купити якесь житло (готова почекати до осені)?
Наразі живемо під Києвом, розглядаємо столицю, бо там є варіанти, наприклад, під іпотеку.
Для мене ідеальним варіантом було б віддати частину коштів за квартиру чи будинок (вторинка), жити там і сплачувати залишок, замість оренди.
Працюю офіційно, зарплата +-20 000грн. Маю статус впо, на пільговий кредит чекаю вже два роки, поки не щастить.
Хочеться вже якийсь свій куток мати.
АяВсёЗнаю• 12 апреля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Автор, за ваші гроші є якісь смарти в Боярці, 15- 20 метрів загальної, плюс треба ще ремонт,є на ОЛХ. Але я взяла б кімнату в Києві, не факт, що ті смарти потім можна буде продати колись
Там дуже стрьомні смарти
Вони в полі, і незрозуміло чи я то земля
Вони давно продавались
Я просто в курсі, бо жила раніше поряд
Вони давно продавались
Я просто в курсі, бо жила раніше поряд
Всміхайлик• 12 апреля 2023
Ответ дляБабайко
Бо хто не отримував до 24.02.2022, не може оформити допомогу.
Щось не те?
Чупокабра• 12 апреля 2023
Ответ длябювет_в_обед
А що з тим житлом звідки ви виїхали?
Присоединяюсь к вопросу. Может можно продать ’что-нибудь ненужное’ хоть за какие-то деньги?
Бабка-байкерша• 12 апреля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Тоже не понимаю...
Зачем с такими вводными вообще держаться за тот Киев. И на что жить останется когда начнете его платить? В этом бюджете можно вторичку в Чернигове например смотреть и не думать, что кушать после покупки.
так может работа в Кинве? а в Чернигове попробуй на 20000 найди
Всміхайлик• 12 апреля 2023
Ответ дляЛгин
А что с ним не так, можете пояснить?
Все з ним не так.
АяВсёЗнаю• 12 апреля 2023
Ответ дляочки_ннадо
До речі,раджу Боярку. Гімназія, парки,гуртки- для дитини, електричка- для мами
Я не раджу, депресивне місто
Ні доріг, один парк, а ж/д переїзд і на ньому, стояти вранці по 40 хв іноді (
Буча, Ірпінь значно красивіше
Вбигудях• 12 апреля 2023
Ответ дляБабайко
Бо тягнути дві роботи я вже фізично не можу, я втомилась, хочу відмовитись від постійного підробітку.
спочатку відкрийте якийсь кредитний калькулятор і поррахуйте скільки років і які суми вам треба буде сплачувати.
Зараз банку ну дуже неохоче видають кредити(
Бабайко
• 12 апреля 2023
Ответ дляВбигудях
Краще двадцять років платити оренду?
Слухи-руки не распускаю• 12 апреля 2023
Ответ дляБабайко
Краще двадцять років платити оренду?
вы так и не ответили - какая сумма кредита и на сколько лет?
Моя улюблена страшко• 12 апреля 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Ну так тут надо отталкиваться либо от зарплаты, либо от города. 20тыс зарплаты и 15ка для покупки квартиры в Киеве - это приговор на многие годы + еще можно встрять на покупке. А 15тыс на квартиру в Чернигове + 10-15 зарплаты, которые останутся с вами - это уже решение.
Всміхайлик• 12 апреля 2023
Ответ дляБабайко
Краще двадцять років платити оренду?
При оренді ви хоча б не винні будете комусь мільйон, отримуватимете свої 20 тис, оренда, поїсти, взутися і комуналка. І це все без особистих форсмажорів.
Вбигудях• 12 апреля 2023
Ответ дляБабайко
Краще двадцять років платити оренду?
справа не в тому.
Якщо вам доведеться щомісячно сплачувати наприклад 15 тис грн, то вам цей кредит ніхто не дасть.
КротоТо• 12 апреля 2023
Ищите вторичку до 45 тыс $ и берите в банке ипотеку, на первый взнос хватит
Бабайко
• 12 апреля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Я і зараз не маю права на форс-мажори і віддаю десять тисяч щомісячно за чужі метри.
Чупокабра• 12 апреля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вы не смущаетесь автору, которая уже один раз переселенец - предлагать в чернигове квартиру купить? Думаете, она готова еще раз все бросить в случае каких-то проблем?
Чупокабра• 12 апреля 2023
Ответ дляВбигудях
справа не в тому.
Даже при 10 тыс никто не даст
КротоТо• 12 апреля 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
если б так просто было взять ипотеку и оплачивать кредит стоимостью равный аренеде - не ужели б так никто не делал? наверное, проблема в том, что этот кредит будет сколько... лет?
Еще проблема в том, что не у каждого есть деньги на первый взнос
Хтомолодець? Я!• 12 апреля 2023
на таких условиях (аренда в счет оплаты) мало кто согласиться. все хотят на руки всю сумму и для владельца нет гарантии что вы исправно все выплатите
Бабайко
• 12 апреля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я про «такі умови» нічого не писала, я писала що за своє платити краще, ніж оренду.
Хтомолодець? Я!• 12 апреля 2023
Ответ дляБабайко
вы ж написали Для мене ідеальним варіантом було б віддати частину коштів за квартиру чи будинок (вторинка), жити там і сплачувати залишок, замість оренди.
Бабайко
• 12 апреля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
А хтось сплачує оренду за житло що придбано в іпотеку?
Всміхайлик• 12 апреля 2023
Ответ дляБабайко
Ок.
У вас є зараз 15 тис дол.
Вам треба ще 15 тис дол. Це приблизно щее 600 000 гривен.
У вас зараз є щомісяця 20 000, з яких ви можете гасити умовний борг на суму в 10000 гривен? Скільки років це буде?
При тому, що підстраховки, я розумію, у вас нема, житла свого нема, в країні війна, інфляція і штучний курс долара по 37+.
Ви впевнені в своїх силах і бажаннях?
У вас є зараз 15 тис дол.
Ви впевнені в своїх силах і бажаннях?
очки_ннадо• 12 апреля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Там дуже стрьомні смарти
Вони давно продавались
Я просто в курсі, бо жила раніше поряд
Вони давно продавались
Я просто в курсі, бо жила раніше поряд
Дякую,я в принципі так і думала
Вбигудях• 12 апреля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
автор мала на увазі виплату іпотеки, так щоб щомісячний платіж не перевищував оренду, яку вона зараз сплачує.
очки_ннадо• 12 апреля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я не раджу, депресивне місто
Буча, Ірпінь значно красивіше
Не спорю,але вдвічі дорожчі. Я в Боярці купила квартиру мамі- дуже задоволена. 30 хвилин - і ти в центрі Києва
Карапулька• 12 апреля 2023
Нажаль, ймовірність того, що Вам дадуть іпотеку при такій зарплатні дуже мала.
Бо Ви ще і з дитиною
Не забувайте, при іпотеці там ще страховка, це також гроші
Реально розтермінування від забудовника : але ви праві, вам в цей час треба десь жити + ремонт це дорого.
В мене як раз квартира в розтермінування, сьогодні в чаті люди спілкуватись. Виявляється, є досить немало неплатників, бо через війну немає коштів на оплату. І в розтермінування забудовник продавати наразі перестав.
Бо Ви ще і з дитиною
Слухи-руки не распускаю• 12 апреля 2023
Ответ дляВбигудях
так кто ей даст эту ипотеку? автор упорно не отвечает на вопрос о размере ипотеке и ее сроке
Черпак_для_фантазий• 12 апреля 2023
В Киеве никак. Ищите какие-то маленькие городки, а перед этим работу там какую-то если уже сложно без своего жилья. Может дистанционки какие-то. Зато там купите жилье