Зупка_цем• 12 апреля 2023

У кого есть передние зубы без нервов? Как восстанавливали?

Что ставили на такие зубы? Пломбы, коронки, виниры? Как долго живут у Вас такие зубы и сколько Вам лет? Была травма в 16, удалили нерв, зуб начал темнеть спустя 6 лет((((
ДолькиКабана• 13 апреля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
4 и 4 ? Так вам еще и на времянки раскошеливаться....
Не лякайте ще більше. Я поки задніми займаюсь, там імпланти
долой_лама• 13 апреля 2023
Коронка е- макс стоит 2 года. Выглядит очень природно.
Alex_Kri• 13 апреля 2023
Ответ дляДолькиКабана
это не страшно
кураГАЛЯ• 13 апреля 2023
Ответ дляДолькиКабана
З времянками набагато краще буде і точніше, тим більше сзаду імпланти, треба ж гарний прикус виставити
ДолькиКабана• 13 апреля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Мене вже гроші хвилюють, близько 250 тис треба
кураГАЛЯ• 13 апреля 2023
Ответ длядолой_лама
Тут о фронтальных речь.. по бокам можно и МК поставить, еще дешевле
Лунтик-паунтик• 13 апреля 2023
Я вже записалася на 4 верхніх, вініри буду ставити. І 2 нижніх передніх один коронка, інший реставрація
долой_лама• 13 апреля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Так е- макс ставится вроде только на передние зубы. Это лучшее, что можно поставить на передние зубы. Дорого, но того стоит.
кураГАЛЯ• 13 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Раньше ж была бесплатная, в других странах до сих пор осталась.
В Белоруссии, России, Казахстане до сих пор даже рак и пересадку органов делают бесплатно
В Аргентине вся хирургия бесплатна для граждан страны
кураГАЛЯ• 13 апреля 2023
Ответ длядолой_лама
Лучшее - это циркон, А Е- макс - пресс керамика
Alex_Kri• 13 апреля 2023
Ответ длядолой_лама
и на боковые зубы тоже ставится
Читаю по вечерам• 13 апреля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Я за них очень рада.
Но вряд ли мы можем легко стать гражданами
долой_лама• 13 апреля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Мне племянница советовала именно е Макс. Я очень довольна результатом. Про циркон слышала, но не стала заморачиваться с выбором. Что советовали, то и ставила.
кураГАЛЯ• 13 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Я за них очень рада.
А в Белорусь, паРашу , Казахстан вы прям щас можете полететь, ага...
долой_лама• 13 апреля 2023
Ответ дляAlex_Kri
и на боковые зубы тоже ставится
Буду знать, но надеюсь не пригодится
кураГАЛЯ• 13 апреля 2023
Ответ длядолой_лама
Я ж тоже совету доктора следовала )) Только он - профессор и учебники по ортопедии пишет
Кили и Манджаро• 13 апреля 2023
У меня два верхних 1-2
Делала внутриканальное отбеливание
Плюс фотоотбеливание раз в год

Врач рекомендовал поставить виниры на два передних
Пока думаю
палка-копалка• 13 апреля 2023
У меня 3 передних мертвых зуба, как так оказалось не пойму, всегда следила за зубами. В итоге 1 коронка и 2 реставрации пломбой.
Крию матом страшно• 13 апреля 2023
Реставрация на штифте.
Коронку не хотела
З царем в голові• 13 апреля 2023
За 30 лет, что я лечу передние зубы, там уже что только не поперебывало, от простого зубного цемента до циркониевых коронок. Увы, ничего вечного нет, все надо ремонтировать.
мадамГрицацуева• 13 апреля 2023
В 14 років видалили нерв, в 29 відбілили ізсередини і перепломбували. В 39 зламався під корінь, поставила коронку. Та й таке.
Единорог помог• 13 апреля 2023
Дівчата, в кого передні зуби в коронках чи вінірах, у вас з часом піднімається Десна? У мене клик імплант, через Десну світиться чорний шифт, потім піднялася Десна і ще стало гірше. Одне, що це видно, коли я для себе піднімаю губу вгору, при спілкуванні це не помітно. Рекомендують нарощувати ясна. Це для мене нове. Навіть, тут один раз тема була, де дівчата ділилися своїм досвідом по нарощенню ясен. Скільки всього нового. Одне лише, що чим новіша процедура, пропонують роботи багато клінік, а от знайти гарних спеціалістів важко
мадамГрицацуева• 13 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Ну, и в Германии тоже по полису делают многое, но с зубами там ограничения.
А наши почему то не делают зубы. Я на пример беззубая хожу , узнавала где бесплатно никто не знает видимо все платно
Зрада зрадонька.
У нас в державній роблять безкоштовно. Видаляли безкоштовно, пломбування каналів безкоштовно. Сусід без грошей, ходить туди. Звісно, якість не така як у приватних, але хоч якось.
Читаю по вечерам• 13 апреля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Зрада зрадонька.
Яке місто?
мадамГрицацуева• 13 апреля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Від металокераміки піднімається.
Единорог помог• 13 апреля 2023
Автор, ще запитаю у вашій темі, в кого зуби без нервів і з великими пломбами, ви відразу їх покрили коронками? В мене є декілька ремонтованих зубів без нервів, лікарі рекомендують при огляді ставити коронки. Так як це неживі зуби, і існує висока ймовірність, що колись він просто розкришеться, коли щось вкушу тверде. Тепер я намагаюся контролювати, що їм, поменше бубликів і сухарів.
мадамГрицацуева• 13 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Яке місто?
Київ, Курінного
Единорог помог• 13 апреля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Від металокераміки піднімається.
Чому?
мадамГрицацуева• 13 апреля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Я так не робила, шкодую, все посипалося.
Читаю по вечерам• 13 апреля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Зрада зрадонька.
Канали то вже небезпека для здоров´я, зараження крові, якщо запускати. Тому мусять робити через прийомний покій...
А пломби, імпланти не роблять,((