Зупка_цем• 12 апреля 2023
У кого есть передние зубы без нервов? Как восстанавливали?
Что ставили на такие зубы? Пломбы, коронки, виниры? Как долго живут у Вас такие зубы и сколько Вам лет? Была травма в 16, удалили нерв, зуб начал темнеть спустя 6 лет((((
кнопкодав• 13 апреля 2023
Мне 40, нерв на переднем зубе кладе в 17 лет. Зуб потемнел, но целый - ничего пока не делаю
мадамГрицацуева• 13 апреля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Чому?
Не знаю. Лікарі попереджають перед тим як обирати, що кераміка дорожче і від неї не піднімається, а металокераміка дешевше, але від неї піднімається.
мадамГрицацуева• 13 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Канали то вже небезпека для здоров´я, зараження крові, якщо запускати. Тому мусять робити через прийомний покій...
А пломби, імпланти не роблять,((
Якість не така - це про матеріали. А криворукі лікарі і в приватних є.
Зупка_цем
• 13 апреля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Автор, ще запитаю у вашій темі, в кого зуби без нервів і з великими пломбами, ви відразу їх покрили коронками? В мене є декілька ремонтованих зубів без нервів, лікарі рекомендують при огляді ставити коронки. Так як це неживі зуби, і існує висока ймовірність, що колись він просто розкришеться, коли щось вкушу тверде. Тепер я намагаюся контролювати, що їм, поменше бубликів і сухарів.
У мене є такий зуб (не той що передній, там пломба маленька, ствердили щоб до каналів дійти)
А от на 6 верхньому велика пломба, більше 50% зуба, без нерва. Теж коли лікували то казали ставити. Інші стоматологи в яких після того бувала - не згадували про цей зуб.