Yellow berry• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
Говорят, что есть такие семьи, где мужчина главный. Не знаю, пиздят наверное
По любому, бо ж є ще кіт
frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
А ви порадницю почитайте, які тут є моделі сім´ї.
Сестры Гримм• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
Уходите с советчицы?
Ну тут я не готова. Срака від порадниці не росте і прищів не буває - так що це вже корисне.
Сестры Гримм• 13 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Це хіба життя без шоколадки, цукерочки, тістечка чи м´яса запеченого з картопелькой?
Ну побачим на скільки мене вистачить
frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ну побачим на скільки мене вистачить
Я вже була на ПП, коли стала жирною в 70 кг. Нещаслива була
Сестры Гримм• 13 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Тю, я цукор вже років 10 не вживаю. Ну можу іноді цукерку до кави. Норм, то вони не шарять)
А я чай каву несолодкі пити не можууууу....
Yellow berry• 13 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Варені яйця? А навіщо?
Варені яйця будуть, на свято, а до них можна суміш салатну купити, а не ковбасою заїдати
frumoasa17• 13 апреля 2023
Ответ для Просто я
Та мало ли шо тут понаписывают.
У моєї першої свекрухи. Її колишній чоловік забирав її зарплатню, продукти закуповув тільки він, платив за все теж він. Гроші вона у нього просто просила, бувало і не давав.
І це не порадниця.
Yellow berry• 13 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Аааа, зрозуміло. В Румунію намилились.
Владіка дракулу провідать
Сестры Гримм• 13 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17