Коренная киевлянка• 13 апреля 2023
Если ли смысл делать тест если ещё нету задержки ?
До КД ещё 11 дней
Но грудь уже налилась
Сильно тянет низ живота и вообще самочувствие странное ..началось ещё 4 дня назад симптомы будто вот вот уже начнутся КД
если сделаю тест днём сегодня покажет результат или он может быть неверный ?
После примерного зачатия прошло 2 недели ровно
Может быть такое что так рано симптомы?
Но грудь уже налилась
Может быть такое что так рано симптомы?
Бокс-орун• 13 апреля 2023
7 днів після запліднення на 10 МО може показати. За 11 днів, то дуже рано
ХвилювАллочка• 13 апреля 2023
Может быть, что у вас скоро начнутся месячные. У меня грудь за неделю до кд наливается.
АфродитаПетровна• 13 апреля 2023
Что-то не складываются цифры у Вас. От зачатия 14 дней, до КД 11 дней.
Овуляция когда?
ДеньгиНеСдаю• 13 апреля 2023
Сколько длится ваш цикл? Если до конца 11 дней, а зачатие 14 дней назад....что-то не вяжется, простите.
Viktiriia-ec46• 13 апреля 2023
ще дуже рано, і можливо ви себе накручуєте, мозок реагує на будь які зміни в організмі і з кожним днем ви будете більше і більше знаходити симптомів. Сама така два місяці була. здайте кров на ХГЛ за день або два до затримки. причини болі можуть бути такі, що йде імплантація. а в мене тягнув живіт-виявилась киста 10 см. і тошнило і груди боліли, про запахи взагалі мовчу. в мене дуже люте ПМС , а це було ГІПЕРлюте пмс
Коренная киевлянка
• 13 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
У вас цикл якої тривалості?
28 29 днів
Міні-бікіні• 13 апреля 2023
Більш точно будете знати на 1-3 день затримки
зараз ще рано
хіба не шкода грошей) тоді можна і кров здати
але краще почекати
зараз ще рано
але краще почекати
Коренная киевлянка
• 13 апреля 2023
Ответ дляРепетиторша
Тогда мало вероятно. Отдыхайте.
Просто первый раз такое самочувствие .. 31 год вот было
Первый раз почувствовала себя так
Запор ,мутит ,тянет низ живота и соски кажется что потемнели
Первый раз почувствовала себя так
Коренная киевлянка
• 13 апреля 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Так виявилось що ви була вагітна чи то просто кіста ?
Viktiriia-ec46• 13 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Первый раз почувствовала себя так
аналогічно , кодного дня були нові і нові симптоми. вірю, що хочеться,щоб було дитя. почекайте 13-14 ДПО і йдіть здавайте ХГЛ. Потім напишіть, які ваші справи)
Viktiriia-ec46• 13 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
кіста( гінеколог сказав по узд потім, що можливо, підкреслюю ’можливо’ була біохімічна вагітність, бо ХГЛ був за два дні до затримки 4, в день КД вони були. так що такоє...
Коренная киевлянка
• 13 апреля 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Зрозуміло …
В мене також кіста просто …
Ви свою вирізали ?
В мене також кіста просто …
Ви свою вирізали ?
Viktiriia-ec46• 13 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Зрозуміло …
В мене також кіста просто …
Ви свою вирізали ?
В мене також кіста просто …
Ви свою вирізали ?
в мене фолікулярна, вона зникає на наступні КД, або за декілька циклів. то 5 см, то 6, то 10. + було дві лапароскопії 1. п*ять кіст ендометріоідних, 2. дві кісти - ендометріоїдні,але одна вже спайкувалась з ребром матки. яєчник зберегли. через 2 місяці після 2-ї операції третя кіста. не вирізаю. вона 3*2,6 см. сказали можна вагітніти. тобто в мене зараз 10см +3 см кіст в животі і вони мене так плющать. в мене була вагітність , в минулому році, з цією кістою, але стався природній відбір( нажаль. декілька гінекологів казали, що і не з такими кістами вагітніють. головне позитивний настрОй і не робити дітей, а займатись коханням в насолодою. що зараз і робимо)
сама себе прекрасная• 13 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Зрозуміло …
В мене також кіста просто …
Ви свою вирізали ?
В мене також кіста просто …
Ви свою вирізали ?
Мне мою на родах вырезали
Коренная киевлянка
• 13 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Мне мою на родах вырезали
А скільки см у вас була ?
Коренная киевлянка
• 13 апреля 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Дякую за ваші відповіді 🙏🏻
Просто в мене кіста вже давно
Але перший раз прям такі симптоми
Будемо дивитись далі
Це я себе накрутила чи дійсно чудо маленьке )
Просто в мене кіста вже давно
Але перший раз прям такі симптоми
Будемо дивитись далі
Пацаааааааан• 13 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
28 29 днів
Так как тогда может быть зачатию 14 дней? Если на 14 день овуляция происходит, а до месячных 11 дней ..
Объясните пожалуйста
Анонимушка• 13 апреля 2023
Может это у вас на месячные
Конечно рано
Я делала за 5 дней
Показал очень очень слабую
Конечно рано
Я делала за 5 дней
Показал очень очень слабую
Viktiriia-ec46• 13 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Дякую за ваші відповіді 🙏🏻
Просто в мене кіста вже давно
Але перший раз прям такі симптоми
Будемо дивитись далі
Просто в мене кіста вже давно
Але перший раз прям такі симптоми
Будемо дивитись далі
все буде гаразд! Вірте! просто ми всі індивідуальні. це не значить, що ви зараз не вагітні. просто заспокойтесь і живіть в позитиві, все у вас получиться! в мене з явних ознак вагітності(та що не розвивались) були груди, в мене завжди за 2 тижні до КД груди болять, а це було аж занадто, я на стіни лізла від болі. а вам бажаю усього найкращого! і потім напишіть, що у вас відбулось)
Русланка з гілки• 13 апреля 2023
Я робила за тиждень до КД, цикл 30-35 днів. І дуже явно показало || . Вже 6 років)) також думала нема смисла робити,а потім наче щось мене заставило😁. Їхала ввечері з роботи,купила тест приїхала додому і зробила одразу))) навіть не вранці. Тому впевнена,якщо воно є,то є))) Із симптомів,груди боліли,наче ось ось КД.
Коренная киевлянка
• 13 апреля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Объясните пожалуйста
Может я что-то не правильно подсчитала …
Прошлые месячные начались 22 марта по 26
Предполагаемая беременность 2 апреля 12 дней прошло ,а не 14 получается
Беременность же не только в овуляцию может быть
Коренная киевлянка
• 13 апреля 2023
Ответ дляАнонимушка
Может это у вас на месячные
Конечно рано
Я делала за 5 дней
Показал очень очень слабую
Конечно рано
Я делала за 5 дней
Показал очень очень слабую
Так рано на месячные ещё не было …