Бриджит_Фрикандо• 13 апреля 2023

питання до тих, хто закордоном працює онлайн

з початком війни всі поїхали з Києва: хто закордон, хто на західну Україну.
я з дитиною поїхали закордон і знайшли більш-менш хороше місце в Польщі.
зараз на роботі вже починають слідкувати за виходом в офіс, пишуть заяви хто на віддаленому і т.п.
закордоном буквально пару чоловік.
Мій керівник не каже мені повертатись, нічого поки не каже з цього приводу.
я працюю дуже багато. робочі години + ночами по пару годин ще.
в офісі я так точно працювати не зможу + в Києві дитина 1 клас і домашку зробити, затори і т.п.

і мене це страшенно все мучить. що можуть звільнити. що не розумію скільки можу тут бути і т.п.
дуже не хочу повертатись. дитина після міста просто віджила.
Що порадите мені?
Виниловая пластинка• 13 апреля 2023
Автор, оффтоп, як в Польщі зі сплатою податків після 183 днів? Спочатку говорили, що не треба буде платити, а зараз?

автор Бриджит_Фрикандо • 13 апреля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
я не працюю в Польщі, тому не маю з чого тут платити податок
Автопортрет нурофена• 13 апреля 2023
автор, у мене дуже схожа ситуація, я теж в Польщі, але з трьома дітьми і чоловіком, працюємо віддалено обидва в Харкові, з початку цього року якось висить в повітрі питання про повернення наших співробітників із-за кордону. прямо його ніхто поки що не ставить, але воно є, ну ви розумієте - є робочий чат у вайбері з керівником і без, якісь фрази, натяки.
тільки у нас більшість за кордоном, тому директор хоч і звірствує, поки питання ребром не ставить. тільки кричить на нашого керівника.
ми повертатись не хочемо, але що робити з роботою теж не ясно. розділяю ваші думки про роботу в Польщі про завод і т.ін. така якась непевність. але ми з чоловіком, це все-таки простіше. не знаю, як і що буде і що робитимемо, як що що.
Комиссия50%• 13 апреля 2023
Имеют право отменить дистанционку. Это считается изменением существенных условий труда. Если не согласны - могут уволить, с выплатой выходного пособия - 1 среднемесячный заработок.
ПП-шница• 13 апреля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
в Україні?
Так, в Україні, чому ні. Але 100% ремоут. Велика кількість IT компаній наймає економістів, фінансістів. Велика кількість українских компаній вийшла на європейскі ринки.
Оформляйтесь як фрілансер, сплачуйте 12% податку. І живіть в Польщі досхочу.

Ну який офіс у 2023.
Вся така шо куди там• 13 апреля 2023
мені таку умову посиавили в червні 2022 року, або офіс, або звільнення. Онлайн працювала за двох, а в офісі з 9 до 18. Коли запитали чому я встигаю менше, я чесно відповіла, що через їх рішення. Але від тих дурників вже пішла.
автор Бриджит_Фрикандо • 13 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
не менше працювали, а згідно встановленого часу 8 годин.
а зараз в Україні працюєте? в офісі?

Вся така шо куди там• 13 апреля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
а зараз в Україні працюєте? в офісі?
так, в офісі в Києві. Для мене офіс не проблема і деякі задачі в офісі скоріше виконуються. Можу відпрошуватись на віддалено декілька разів на тиждень
автор Бриджит_Фрикандо • 13 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
оце відпрошуватись завжди ставить в таку позицію не дуже
Вся така шо куди там• 13 апреля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
не бачу проблему з ранку написати сео ’дощ, зустрічей не має я буду на віддаленому’.
автор Бриджит_Фрикандо • 13 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
типу не просити, а ставити перед фактом?
і Ви так пару раз в тиждень, тобто десь 50% часу?
Вся така шо куди там• 13 апреля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
ми домовлялись 2 дні на тиждень при працевлаштуванні, але часто я увесь тиждень в офісі, тому якщо потрібно 3 дні, то 3.
Джем Шакіри• 15 апреля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
я в такому якомусь ступорі.
польської не знаю і роботи такої я не знайду тут 1000%.
а повертатись не хочу.
цікаво чи можливо буде знайти в Україні роботу онлайн.. мабуть шукати в Україні онлайн..

я ще переживаю, що мені можуть нічого не казати і просто вирішити, що я не хочу повертатись. та просто в якийсь момент звільнити
В сенсі вирішать, що не хочете повертатись?) Ви ж прямим текстом пишете, що саме не хочете.
Шукайте роботу у Польщі і дайте можливість знайти роботу комусь, хто хотів і повернувся у рідну для себе країну.