УраганнаЯ• 13 апреля 2023
Як створити такий колаж з фото?
Підкажіть, будь ласка, в якій програмі можна створювати такі колажі з фото? Дякую!
КаРаКаТиЦа• 13 апреля 2023
По факту - будь де - це може бути, навіть, канва. Але Вам потрібно вирізати фото з одягом зазвичай. Для цього є різні сайти безкоштовні, навіть. Якщо попростіше
Стебель березы• 13 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Вирізати на прозорий фон треба в фотошопі і зберігати у PNG, наприклад.
А ви скинули фото з додатку Канва
(Дизайнер в минулому)
А ви скинули фото з додатку Канва
(Дизайнер в минулому)
а якщо простіше - скомпонувати декілька фото товару в одному колажі, наприклад - так