Птица секретарь• 13 апреля 2023
Хто за все життя так і не зустрів свою любов?
Дівчата, багато нас таких? Скільки вам років? Як живете? Чи ще маєте надію?
Птица секретарь
• 13 апреля 2023
Ответ дляЛастоноша
А вы попробуйте
Я не можу зрозуміти зв´язок. Якби ще психолога порадили, то це одне, а психотерапевт не знаю до чого.
Ластоноша• 13 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Психотерапевт углубленно всем занимается.попробуйте
Птица секретарь
• 13 апреля 2023
Ответ дляЛастоноша
Як це має виглядати? Я прихожу до психотерапевта і кажу, що я живу без кохання?
Птица секретарь
• 13 апреля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
я, але і не шукала, воно мені не треба
42 роки
Я теж спеціально не шукаю, але мені треба.
Ластоноша• 13 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Да,типа того,к тому который отношениями занимается психотерапевт
Птица секретарь
• 13 апреля 2023
Ответ дляЛастоноша
Ніколи не чула, що психотапевти стосунками займаються.
Безпринципова• 13 апреля 2023
Мне 35. Я только раз была влюблена, с этим человеком не сложилось, но я рада, что хоть раз испытала такие эмоции.
Возможно, ещё встречу кого-то подходящего, хотя более вероятно, что нет. Как будет, так и будет.
Птица секретарь
• 13 апреля 2023
Ответ дляБезпринципова
Я теж кажу, що як буде, так і буде, але все-таки надіятись не перестаю.